Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudnék beszélni egy...

Hogyan tudnék beszélni egy nemrégiben elhunyt rokonommal?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, nagyon közeli volt 😢😞

Kérem, csak igazi mágusok, illetve szellemidézők írjanak, gúnyolódók inkább lapozzanak tovább!


2023. okt. 15. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Én tudok beszélni azokkal, akik még nem hagyták el ezt a dimenziót, mint szellem. Már nem egy itt ragadtat segítettem tovább.
2023. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
skype
2023. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Jól van, ne aggódj!
2023. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Beszéltem vele: azt üzeni, hogy hagyd békén.
2023. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Beszélj hozzá, hallani fogja.
2023. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Keressél egy jó Mediumot aki sikerrel tudna segiteni ilyen jellegű problémán.
2023. okt. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem is az lenne a legjobb, ha behunynád a szemed és beszélnél hozzá. Hidd el, hallani fogja, nem érdemes erre csalókat kifizetni, akik azt hazudják, hogy tudnak kapcsolatot teremteni. Édesapámnak egyszer megidézték egy egyik rokonát, aki még életben volt... Ennyire hitelesek a médiumok.
2023. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Luciferit kéne megkérdezned, hátha nála van.
2023. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon sajnálom a veszteségedet. Szellemidézéssel néha lehetséges kapcsolatot teremteni az elhunytakkal, de kérlek, legyél óvatos, mert nem mindig jutunk el a kívánt entitáshoz, és nemkívánatos szellemekkel is kapcsolatba léphetünk. Ha továbblépsz, keresd meg egy helyi, hírneves és megbízható médiumot, aki segíthet neked a kapcsolatteremtésben. Mielőtt azonban elindulsz ezen az úton, érdemes meditálni és az érzéseiddel kapcsolatba lépni. Gyakran az elhunyt szeretteink jelzéseket küldenek nekünk álmokon keresztül vagy más apró jelzések formájában.
2023. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!