Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztaltatok ilyet?

Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Egészen friss az élmény: ma kora délután itthon voltam és a kanapén fekve használtam a telefonom. Egyszer csak a hátam tompa rezgést hallottam…pontosan olyat amilyet egy lenémított telefon ad ha értesítés érkezik rá,és ha valami rá van pakolva,vagy el van téve valahova…majd kis idő múlva megint… az én telefonom nyilván nem lehetett,más telefon meg nincs a házban… tabletben meg ugye nincs rezgőmotor.


Szóval nem tagadom,kissé ,,parázom”. Egy sarok van a hátam mögött ahol pár zacskó cucc és egy bőrönd van. Mindent átnéztem,de semmit sem találtam…


Értelmes,nem gúnyolódó válaszokat kérnék.


Köszi előre is!


2023. okt. 18. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle gúnyolódó vagy trollkodó szándék nincs bennem, de valahogy az az érzésem, hogy ennek valami banális, triviális fizikai oka lehetett. Nekem is volt már, hogy úgy éreztem, hogy a zsebemben "bizsereg" a telefon, közben kint volt az asztalon. Akkor ez egy ilyen mikro-izomrángás féle dolog volt. A Te sztoridnak is lehet egészen prózai oka.
2023. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1-es:Köszönöm a választ! Most ,,próbálok rekonstruálni”:ugyanolyan pózban fekszem,ugyanúgy használom a telefonom… és fülelek.


És most lehet hogy paranoiásnak fogok tűnni,de vállalom: létezik olyan eszköz-program amivel ,,be lehet mérni” áramforrásokat? Azaz hogyha mindent áramtalanítok a házban akkor a legrosszabb esetben így megtalálhatnám az idegen áramforrást…

2023. okt. 18. 16:27
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Gyógyszerek belül vannak már vagy most pattogtatod kifelé a levelekből?
2023. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Látom egyeseknél-pontosabban hármasoknál-az értő olvasás hiánycikk… de ne aggódj hármas,az esti iskola intézménye már régóta létezik :)
2023. okt. 18. 16:46
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

3-as!

😃😀😎🤠

2023. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
43%
Elvileg vannak ilyen szellem kereső appok. Bár nem tudom mennyire igaziak mivel még egyet sem mertem kipróbálni. Ha gondolod nézz meg egyet hátha találsz valami érdekeset. De vigyázz nehogy valami olyan legyen ott amiről nem akarsz tudni
2023. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ugyanezt hallottam ma és nem tudom mi az oka..Azért is érdekes a dolog,mert nekem nincs mobilom, viszont kutyasétáltatás közben ugyanezt a tompa rezgő hangot hallottam és most jön az érdekes rész: egyenesen a kutya felől,mintha belőle jönne.. csak pislogtunk egymásra..próbáltam énis rájönni de csak az jutott eszembe,hogy talán a tegnapi oltás és chip zavarta be..ha valaki rájönne a megoldásra ne fojtsa magába..
2023. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyedül élsz? Mert ha nem, akkor lehet, hogy valamelyik családtagnak van egy dugitelefonja...
2023. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak a saskolói sublódészek lehetett.
2023. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ilyen már velem is fordult elő, nem is egyszer. Ha értesítésem jön, akkor két rezgéssel jelez a mobilom. Ezt hallottam már többször is úgy, hogy egyébként semmi nem történt e telefonomon és nem értettem, hogy akkor mitől rezeghetett be. Viszont olyan is volt már többször is, hogy hangot nem hallottam, csak éreztem, hogy rezeg a táskámban, de végül annak a rezgésnek sem volt a kijelzőn nyoma. Csak ugy random meg mitől rezegne?

Pont most a napokban lányommal együtt hallottuk, hogy rezeg a telefon, de egyikünk teloján sem volt semmi ami ezt alátámasztotta volna. Tehát az eseted nem egyedi, de nem tudok értelmes magyarázatot rá. Az biztos, hogy egy telefon rezgés nem olyan hangos, hogy a szomszédból hallanám át.

2023. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!