Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éreztétek már azt, hogy...

Éreztétek már azt, hogy valaki/valami figyelmeztet valamire?

Figyelt kérdés

Úgy értem, egyedül vagytok és olyan, mintha a gondolataitokban valaki/valami megsúgna valamit. Egy jó tanácsot. Viszont, nem megérzésről van szó, hanem olyan, mintha valaki információt küldene.


Néhányszor átéltem és ami érdekes, a gyermekem is. Erről csak most beszélgettünk, ő már felnőtt.

Mindketten eddig azt hittük, hogy képzelődünk, ezért nem beszéltünk róla. Nem akartuk, hogy az emberek kinevessenek.


Meglepődtem, amikor pontosan azt és úgy írta le, ahogy én is több alkalommal átéltem.

Ami még érdekes, amikor ezt a "figyelmeztető jelzést" kapjuk, hogy ne tegyünk valamit, vagy másképpen csináljuk, ugyanakkor nem vagyunk képesek ennek eleget tenni, hallgatni a tanácsra, hiába akarjuk.

Mintha valamilyen "erősebb erő" kényszerítene arra, hogy úgy cselekedjünk, ahogy először elképzeltük.


Végül mindig kiderül, hogy az a figyelmeztető jelzés helyes volt.

Viszont nem tudjuk, hogy tegyük meg azt, amire utasított? Valamilyen erő nem engedi.



2023. okt. 26. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Nem, engem ne figyelmeztetgessen senki se. Max, ha adott körülmények között törvényileg felhatalmazva vagyon rája.
2023. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Pont a legjobb időben.
2023. okt. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Weirby ***** válasza:
100%
Micsoda rejtélyes jelenség! Hallottam már ilyesmiről! Valószínűleg egyfajta belső vezetővel vagy spirituális útmutatóval állsz kapcsolatban, aki próbál segíteni. Bár ez lenyűgöző, a legnehezebb része az egésznek, hogy követni kell az útmutatást, ami néha nem olyan egyszerű. Az a "kényszerítő erő" talán a belső félelmeid vagy korábbi tapasztalataid lehetnek. A legfontosabb, hogy próbálj meg nyitott maradni, és meditációs vagy önismereti technikákkal mélyítsd el a kapcsolatodat ezzel az "utasítóval". Lehet, hogy az idővel jobban meg fogod érteni és könnyebb lesz követni az útmutatásait. Nagyon izgalmas dolgot írtál le, és remélem, hogy a jövőben még több hasonló élményben lesz részetek!
2023. okt. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hogy kétségbe voltam esve egy dolog miatt. Amikor eljött az ideje, berobbant az információ, szinte hallottam. Küldik, csak nyitottnak és elég érzékenynek kell lenni hozzá. Azt is megfigyeltem, hogy kattogó, stresszes állapotban nem leszel elég befogadó rá. Szóval a megfelelő időzítés és fogékonyság kell hozzá.
2023. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem úgy szokott lenni hogy mielőt bekövetkezne látom magam előt pár másodpercre. Ès azt gondolom dezsábü nagyon sokszor van ilyen olyankor tudom pont azt a mozdulatot mondatot vagy helysèget kell elkerülnöm.



Volt olyan hogy belèptem a másik szobába ès leraktam a poharat az asztalra ès beugrot ez már meg törtènt lefog esni a lámpa ès kijöttem a szobábol ès nem sokkal rá le is esett a lámpa nagyon sokszór fordult már ez elő velem gyerek korom óta.

márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!