Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Új fotó került elő a Loch...

Új fotó került elő a Loch Ness-i szörnyről, a kutatók is elképedtek. Most már nem vagy szkeptikus többé?

Figyelt kérdés
Döbbenetes ez az új felvétel. Most már elismeri a világ a Nessi szörny létezését? [link]

2023. okt. 28. 18:49
1 2
 1/17 Abdullah_ ***** válasza:
83%

Borzalmasan rossz minőségű a felvétel, simán lehet az egész megrendezett.


Viszont én nem zárom ki, hogy létezik a "szörny". Miért ne lehetne ott egy általunk még ismeretlen állatfaj például ?

2023. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Ez aztán a bizonyíték...

Az első híres kép is egy hasonlóan rossz minőségű fotó volt.És pedig azért,mert így sokkal nehezebben lehet kiszűrni,hogy kamu.De sok év után bevallották ketten,hogy egy mini hajóra feltűztek egy öntött,dinó felsőrészt,ami így ballanszírozott a vízen,majd lefotózták,ez hát a nagy titok.A kutatók is elképedtek? Ne viccelj már,ilyet bárki mondhat.Nincs ott semmi,max.túrista csalogatónak jó.

2023. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
A lok nessi szörny egy orbitális nagy kamu. Már átvizsgálták az egészet, mert volt vmi haláleset ott, és hullát kerestek, de semmit sem leltek, csak pár nagyobb halat. Most már elhiszed végre, hogy csak kamu?
2023. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Szóval egy "Nessi vadász", aki egyébént nyilván bármit megtenne hogy bizonyítékot tudjon szolgáltatni az általa valósnak vélt lényről, 2023-ban egy olyan eszköze van, ami már a 2000-es évek elején is elavult volt fényképkészítés terén? Hát ez azért elég érdekes...


Ilyen fényképet rossz minőségű fényképet még véletlenül sem tudnék készíteni egy akármilyen alsó kategóriás telefonnal, pedig én meg a fényképezés Makó és Jeruzsálem távolság.


Ha nekem a kertembe minden éjjel leszállna egy földönkívüli a járgányával, akkor bármit megtennék, hogy a lehető legélesebb kép készüljön róla, de ha meg "földönkívüli vadász" lennék, akkor konkrétan High-tech cuccokkal kameráznám körbe a házat, hogy senkinek kétsége se legyen afelől hogy hazudok és hogy begyűjthessem a hírnevet, hogy én vagyok az első vadász, aki kétséget kizáró bizonyítékkal tud előállni.

2023. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Név szerint mely kutatók képedtek el, illetve milyen terület képviselői ők?
2023. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
91%
Pont annyira hiteles a kép forrása mint az origo maga
2023. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
jah 2023-ban CIF kamerás Siemens MC60-al fotózzák az ilyesmit :DDD
2023. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

"Miért ne lehetne ott egy általunk még ismeretlen állatfaj"

Látod, Abdullah 2... EZÉRT kellett volna tanulnod.

Ilyen nagyságú állat, és főleg EGYETLEN állat, ilyen régóta - NEM élhet a tóban.

Mivel távolról sem értesz a témához, nem magyarázok. Hidd el.

2023. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Zöld Sárkány, Holdvarázs, Harcos Csirke másik regje, amiben név nélkül nyomja?

Látod ez is egy kérdés!

2023. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Én is elképedtem: ezzel külön dolgozni kellett, hogy ennyire rossz minőségű fotó készüljön.

Amúgy ez egy varjú, rosszul fényképezve.

2023. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!