Szellem lehetett?

Figyelt kérdés
Én szkeptikus próbálok lenni, de annyira átragad rám is ez a hülye felfokozott parázós lelkiállapot. Na jó a sztori az hogy van két garázsunk. Az egyikben apám autója állt egy jó ideig. Apukám már öt éve meghalt. Most nem rég anyám el kezdte használni az autóját, és a másik garázsba áll be vele esténként. Apám garázsában pedig a férjem szokott beállni. Anyám később jött haza mint a férjem, megállt a garázsa előtt, mert azt látta h férjem nem csukta le a másik garázs ajtaját. Ki akart szállni h becsukja. De az ajtó magától lecsukódott. Állítja h ez történt. Bejött a lakásba és mondta h érdekes h magától lecsukódott az ajtó. Férjem meg azt állította h az ajtónak már eleve csukva kellet lennie, mert nem hagyta nyitva. Kiment a kocsihoz h behozza a fedélzeti kamerából a memórikártyát h megnézzük h tényleg lecsukta e. Mert a felvétel csak fél perc után kapcsol ki. És látszott h lecsukta. + utána még 4X bekapcsolt a kamera, aminek csak akkor kéne bekapcsolnia ha lökés éri a kocsit. Csak a vaksötétet vette fel. A 4. felvételen van valami pár másodperces háttér zaj. De remélem csak a technika ördöge szórakozik XD

2020. nov. 11. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Technika ördöge ez meg a házixd illetve kocsié xd hiba lenne ennyire belemagyarázni vmit
2020. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok!


1 éve költöztünk ebbe az albérletbe a párommal. Ez egy családi ház, nincs más a kertben, vagyis nem kertkapcsolatos. Első körben nagyon örültünk, mert eddig a szüleimnél laktunk. Párom heti 6 napot dolgozik, 3tól éjfélig. Ebben az őszi időben elég hamar sötétedik, nem sosem voltam félős. Én itthon dolgozom, egy kisvállalkozást indítottam be. Nem szeretnék felesleges dolgokat írni, csak szerintem ez fontos. Az elején semmit nem tapasztaltam, talán túl nagy volt az öröm, hogy a magunk urai lehetünk. Pár hónap múlva egyszercsak a semmiből kicsapódott a fürdőszoba ajtaja (én bent fürödtem). Ki igyekeztem, eléggé megijedtem. Kicsapódott, majd vissza, egyedül voltam itthon. Aztán kis ideig semmi nem történt megint. Már el is felejtettem. Az elmúlt 2 hónapban eléggé megsűrüsödtek a furcsa dolgok. Szintén fürödtem, tv sem ment kint, rádió sem szólt. Zenét hallgattam fürdés közben telefonról, majd amikor vége lett a számnak, és csendben maradt a telefonom azt hallottam valami eszméletlenül horkol a szobában. Hangfelvételem van róla (egyedül voltam). Ki jöttem a kádból, de semmi, addigra megszűnt. Majd rá pár napra semmit sem láttam, egyszercsak (ne nevess ki) röfögést hallottam az előtérből. Szabályosan, mintha egy malacka röfögött volna. Sajnos nem tudtam felvenni, pedig párszor csinálta. Na itt már égnek állt a hajam, és nagyon vártam haza a páromat. Majd tegnap nappal nagytakarítást tartottam. 3 palackos üveget raktam az előszobába (nálunk az előszoba, és a hálószoba között nincs ajtó, egy nyitott tér van (elég rossz megoldás, de ez van). Szóval az előszoba ablakában 3 üres flakont raktam. El felejtettem, hogy oda raktam, így ott maradt. Este betakarózva (még mindig egyedül) olvasom a könyvemet, majd hallom leesik az egyik palack. Összerezzentem, egyik kutyám oda nézett ahonnan a hang jött. Én nem néztem oda, mert tudtam hogy az esett le ugyanis, ismerem annyira a hangokat, hogy tudom milyen ha leesik egy üres palack. Olvastam tovább. Párom kis idő múlva írt, hogy elindult haza, vegyem ki a zárból a kulcsot. Felugrok az ágyból, az összes villanyt fél kapcsoltam. Mondom akkor vissza rakom a palackot, ha már felálltam. Rongyolok ki, mindhárom palack a helyén az ablakban van. Na, és ott volt elég. Megnéztem az összes helyiségben, hisz tudom mit hallottam, és honnan. Sehol nem esett le semmi nem hogy flakon. Látni igaz semmit nem láttam. Egyik ismerősöm itt volt kb 3 hete, kint cigiztünk, már este volt égett bent a villany. Azt mondta ott egy árny, sőt több is. Az ablakon keresztül látott be. Én megmondom őszintén semmit sem láttam. Most is egyedül vagyok itthon, és eléggé félek már itt lenni.


Köszönöm, ha végig olvastad!

2020. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
90%
Mindkét sztori borzongató, de #2 válaszoló helyében én már a híd alá is szívesebben mennék lakni, mint hogy ott legyek. Jobbára mosolyogni járok az ezo rovatba, de most nem őszinte a mosolyom.... örülök, hogy van itthon egy ismert kegyhelyről származó szenteltvíz. Én is látni véltem 'árnyakat' (?) a szemem sarkából régen amikor éjjelente a gyerekhez járkáltam át, aztán ez megszűnt, ahogy a vízzel meghintettem itthon a helyiségeket. Szintén szkeptikus voltam/vagyok - egy bizonyos határig.
2020. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
88%
2es vagyok, de ki rakta ki ide az én különálló kérdésemet? Mert nem én írtam ide.
2020. nov. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A szellem😳🤯😱😄
2020. nov. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
80%
Gondolom valaki bemásolta 😅 de ha nem nyitom meg a kérdést fel sem tűnik.
2020. nov. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Egy szellem másolhatta be.😱
2020. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Abszolút troll kérdés, kérlek ne utáljatok érte, de muszáj megkérdeznem: attól, hogy nekem még sosem volt ilyen élményem, ugye nem számítok szellemi fogyatékosnak?🙈🙃
2020. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek 80-90%-a nem él át ilyesmit, nem találkozik idegen lényekkel, sem szellemekkel.
2020. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
:O
2020. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!