Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valószínűleg megszállt egy...

Valószínűleg megszállt egy külső entitás. Kihez forduljak segítségért, hogy ne nézzenek elmebetegnek?

Figyelt kérdés
Ez még gyermekkoromban történt, de egyre komolyabb pszichés problémáim vannak emiatt. Úgy érzem, hogy ketten vagyunk egy testben, de Ő nem ártani akar nekem, sőt én engedtem meg hogy a lelke a testemben "élhessen". Viszont nem életünk egy testben és ezzel mindketten tisztában vagyunk. De azt már nem tudjuk, hogy melyikünk kicsoda és ezért nem tudja elhagyni a testem. Mert ahhoz, hogy szabadok lehessünk, meg kell halni a fizikai testünknek, amiben élünk. Attól félek, ha ezt elmondom egy szakembernek (pszichológus/ pszichiáter), nem fognak hinni nekem és azt hiszik megőrültem. De ez nem így van és több bizonyítékom is van rá, hogy ez áll a problémák háttérben.

nov. 24. 08:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem élhettek egy testben? Ha eddig kibírtátok, akkor most már a hátralévőt is le tudjátok húzni kettesben, nem? :)
nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem, mert Ő meg akar szabadulni a fizikai létezéstől.
nov. 24. 09:56
 3/32 LeonScottKennedy ***** válasza:
43%
Nem néznének őrültnek. Ezt úgy hívják, hogy tudathasadásos személyiségzavar. Nincs két lélek a testedben, lélek eleve nem létezik. Két különálló tudat van a fejedben. Valószínűleg gyermekkorodban egy traumás élmény hatására jött létre, hogy védje a pszichédet a traumától. Ez az agy egy extrém védelmi mechanizmusa. Egyébként meg jól ismert és vizsgált állapot, szóval érdemes szakemberhez fordulni vele.
nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg gyermekkorodban egy traumás élmény hatására jött létre, hogy védje a pszichédet a traumától."


Nem csak Ő véd engem, én is védem Őt. Mi egyfajta szimbiózisban élünk. Szükségünk van egymásra, de a fizikai testünk kevés mindkettőnknek, mert így nem élhetünk teljes értékű életet.

nov. 24. 11:54
 5/32 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom, hogy ki Ő. A meg nem született testvérem.
nov. 24. 11:56
 6/32 LeonScottKennedy ***** válasza:
38%
Á, szóval egy troll. Nem mondanám, hogy átvertél, mert számítottam rá, csak alapból komolyan állok a kérdésekhez.
nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Én meg gondoltam hogy nem kapok értelmes válaszokat.
nov. 24. 13:24
 8/32 LeonScottKennedy ***** válasza:
49%
Kaptál normális választ, a 3-mas válaszom helytálló. Bocs, hogy nem mágikus baromságokkal jöttem, hanem racionális választ adtam.
nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Végülis lehet helytálló a válaszod, ha a racionalitásnál maradunk, én ezt is elfogadom, de végső soron nem tudatjuk, mi az igazság.
nov. 24. 15:55
 10/32 LeonScottKennedy ***** válasza:
17%
Dehogynem, az igazság az hogy ez egy troll kérdés.
nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!