Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az angyalok/bukott angyalok...

Az angyalok/bukott angyalok mennyire látják előre a jövőben lezajló eseményeket?

Figyelt kérdés

dec. 3. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Lehetőségeket látnak, vannak amik valószínűbbek, vannak amik kevésbé.

Minden egyes ember -és állat is- szabad akarattal rendelkezik, a jelen/jövő pillanatról pillanatra változik és alakul.

dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy van egy életút, életterv, de valóban szabad akarat van, tehát feltételezhető, hogy a pontos jövőt még ők sem biztos hogy tudják. De nem tudjuk.
dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Adhatnának nekem tippeket Tippmixeléshez.
dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Svájc válasza:
56%
Nekem is😃
dec. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs erről információ a konzervatív vallásos konyvekben.
dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
22%
Spirituális téma templomba nem váló vagyis a szektàsok meglincselnek ha azt mondod, hogy te nem csak Istenben hiszel.tapasztalatból beszélek.
dec. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Mivelhogy ezen lények nincsenek az idő fogságában mint mi, tisztában vannak valamennyi pillanattal. Persze ez az emberek számára felfoghatatlan. Okkal tudatlanok.
dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyira, amennyire te !
dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Svájc válasza:
7-es én elhiszem teljesen. Érzem őket és tudom, hogy segítenek.
jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!