Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Melyik ez a vers(?)...

Melyik ez a vers(?)...

Figyelt kérdés
Egy ketrecbe zárt farkasról szól, és úgy végződik, hogy: bundámat véretek borítja majd.
jan. 8. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ismét beteszem olvasgatásra, mert itt a jövőd:


Ezékiel 22-

24.

Embernek fia! mondjad néki: Te vagy a föld, mely meg nem tisztult; esőt nem kapott a haragnak napján.

25.

Pártosok az ő prófétái ő közepette; olyanok, mint az ordító oroszlán, mely ragadományt ragad: lelkeket ettek, kincset és drágaságot elvesznek, özvegyeit megsokasítják őbenne.

26.

Papjai erőszakot tettek törvényemen, s megfertéztették, a mi nékem szenteltetett! különbséget nem tettek a között, a mi szent és a mi köz, s a tisztátalan és tiszta között különbséget nem tanítottak, s szombataimtól elrejtették szemeiket, úgyhogy megszentségtelenítettek engem.

27.

Előljárói ő közepette mint a ragadományt ragadozó farkasok: vért ontani, a lelkeket elveszteni, hogy nyerekedhessenek nyereséggel.

28.

És prófétái mázolnak nékik mázzal: hiábavalóságot látnak s jövendölnek hazugságot nékik, mondván: Így szól az Úr Isten! holott az Úr nem beszélt.

29.

A föld népe nyomorgatást cselekszik és ragadományt ragadoz, a szűkölködőt és szegényt sanyargatja, s a jövevényt törvénytelen nyomorgatja.

30.

És keresék közülök valakit, a ki falat falazna, és állana a törésen én előmbe az országért, hogy el ne pusztítsam azt; de senkit nem találék.

31.

Ennekokáért kiontám haragomat reájok, megemésztém őket búsulásom tüzével, útjokat fejökhöz verém, azt mondja az Úr Isten.

jan. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4%
*23 év óta
jan. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy páran félreértettétek a kérdésem, nem volt célom semmi ilyesmi, távol álljon tőlem, hogy bárkit is fenyegessek!! Pár évvel ezelőtt olvastam a neten egy kb 4-5 versszakból álló szöveget(verset) és erről szólt. és szeretném megtalálni. Ha bárkit is megbántottam, akkor Bocsánatot kérek(de nem hiszem hogy kellene!)
jan. 9. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!