Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfit milyennek...

Nyilas férfit milyennek írnátok le? Ki/melyik csillagjegy illik hozzá?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 03:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
A nyilas férfi szereti a kalandot bàr ôszinte tipus. Jòl illik hozzàs a nyilas nô, mert azonos tipusùak.
2023. jún. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nyilas vagyok, kérdezhetsz...
2023. jún. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Iker es vizöntö passzol hozza leginkabb, de a merleg is jo. Tipikus nyilas tulajdonsagok: öszinte, vidam, celtudatos, lelkiismeretes, pontos, inkabb visszafogott, nem ront ajtostul a hazba.
2023. jún. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Hát előző, ezeket nem tudom, hol álmodtad, te totális baromság. Ez a 3 csillagjegy egytől egyig borzasztó és semennyire sem illik a Nyilashoz. (Mondom ezt Nyilas nőként). A Nyilasok egyáltalán nem visszafogottak, sőt. Tűzjegy, aranyom.
2023. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
2 Nyilas pasim volt. Sok szempontból épp ellentétei voltak egymásnak, de a közös pontok: végtelen lustaság, motiválhatatlanság, örök morgás és hatalmas pofa, a saját beteg humoruk istenítése, valamint az, hogy le se tojják egy kapcsolatban a párjukat, hanem minden és mindenki más fontosabb nekik.
2023. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"végtelen lustaság, motiválhatatlanság, örök morgás és hatalmas pofa, a saját beteg humoruk istenítése, valamint az, hogy le se tojják egy kapcsolatban a párjukat, hanem minden és mindenki más fontosabb nekik."


Ez pont így van! Adom! #clap

2023. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Hungaristaként, Szálasi hívőként írnám le.
2023. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

4.valaszolo: szallj le a magas lorol, es valtoztass a stilusodon. Hivatalos forrasbol vettem, nem almodtam, de valoszinü hozzad egyik sem valo. Kerdezö, itt egy elö pelda, tehat ilyen is lehet egy nyilas, kezeket el töle!!!


Kerdezö, rengeteg minden befolyasolja a tulajdonsagokat, pl. aszcendes. Nem lehet altalanositani, csak esetleg nagy vonalakban. 3. voltam.

2023. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Lovesims válasza:
72%
Állandóan mennek valahova, sértődékenyek és hisztisek, vitázni nem érdemes velük mert nem képesek kompromisszumot kötni. Keresik a komoly kapcsolatot, de nem tudnak megállni egy helyben úgyhogy kicsit szerencsétlenek a szerelem terén. Beszélgetés közben inkább a saját dolgai a lényegesek, a te mondandód kevésbe. Tapasztalatból írom ezeket. Sógorom, barátnőm, és néhány munkatársam is nyilasok.
2023. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

Nyilas nőként mondom, hogy:

a nyilas nők sokkal hűségesebbek, mint a nyilas férfiak,

a levegő jegyűek egyáltalán nem illenek, csak a levegő jegyűek szeretnének egy-egy nyilas férfit, mert hülyének nézik, mint sok egyéb embert is.

2023. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!