Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez lehetséges? Talán bebeszélt...

Ez lehetséges? Talán bebeszéltem magamnak vagy valós?

Figyelt kérdés
Még kb. 6,5 hónapja halt meg nagymamám, és nagyon megviselt mivel vele éltünk. Egyszer azt álmodtam hogy pontban délután 3:45 körül kint voltam a konyhában és besétált mamám és átölelt de nem szólt semmit. Ennyire emlékszem az álomról és mi panelban lakunk ezért a konyha és a fürdőszoba elég közel volt egymáshoz. Éppen hazaértem a suliból és a konyhába leraktam a táskámat. Megnéztem mennyi az idő és 3:35 körül volt. Bementem a fürdőbe (ami a konyha mellett van) fogat mosni és behajtottam az ajtót. Egyszer csak egy ajtónyikorgást hallok fogmosás közben (egyik ajtónk sem nyikorog) és mellette köhögést hallok (ez összefügg nagymamámmal mivel ős tüdőrákban halt meg :S ) ekkor viszont nagyon meg ijedtem és bementem inkább a szobámba.
2010. okt. 23. 12:28
 1/4 A kérdező kommentje:
mivel ő tüdőrákban*
2010. okt. 23. 12:33
 2/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
71%

Lehet hogy álomban előre jelezte a tervét, hogy meg szeretne látogatni, és ennyire futotta az erejéből. A lelkek többsége nem marad itt vagy nem jön vissza, de aki akar valamit üzenni, vagy figyelni/figyelmeztetni akar az megpróbálja, bár a túlnyomó többség nem elég ügyes, nem elég tapasztalt ezért sincs rendes kommunikáció.

Te beszélj hozzá ilyen esetben, nyugtasd meg, ennyi. És ne félj, nincs miért, hiszen a nagyid.

2010. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedj meg, hanem viselkedj termeszetesen es nyugodtan, s amikor ugy erzed, hogy ott van,akkor is viselkedj igy, de azzal a tudattal, hogy tudod, hogy ott van, s figyelj arra, ami tortenik.

Ha netan "megjelenne", akkor figyeld meg az arca kifejezeset, mivel nem szoktak beszelni, de ha ez valoban megtortenik Veled, akkor gondolatban tudtok kommunikalni, mivel vagy kozolni szeretne Veled valamit, vagy pedig segiteni akar.

2010. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem beszéltél be magadnak,de sajnos ez csak az érzékek játéka!Köszönd meg a sorsnak ha ilyennel ajándékozott meg ,mert akkor Te egy érzelemgazdag ember vagy!!Elég ha szeretettel gondolsz valakire és az megjelenik --ahogy mondani szokták--lelki szemeid előtt.

Sokan nem is gondolják milyen sokat veszitenek azzal ha ilyesmi nem adatott meg nekik.

2010. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!