Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az öblítőt mivel lehetne...

Az öblítőt mivel lehetne helyettesíteni? Az ecet és illóolaj nekem nem vált be, olyan olajosnak érzetem a ruhákat tőle. Lehet az illóolaj miatt lehet csak bebeszéltem magamnak.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak simán ecettel. 0,5 dl ecetet higítasz ugyanennyi vízzel,és kész is.
2011. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hígítani kell az ecetet? Ezt nem is tudtam, lehet ez volt a baj.
2011. jún. 23. 08:12
 3/14 anonim ***** válasza:

Öblítőt nem muszáj használni. Vegyél olyan mosóport, aminek tetszik az illata, és ennyi.

Vagy ha mindenképp akarsz valamit az öblítéskor is beletenni, akkor sima ecetet rakjál (egyébként teljesen mindegy, hogy higítod-e, az csak az öblítőnél fontos, mert az sűrű, de az ecet ugyanúgy folyik higítás nélkül is), és a ruhásszekrényt illatosítsd. Lehet kapni nillatosító párnákat, de pl. én egyszerűen be szoktam fújni parfümmel a ruhákra. Az is teljesen jó.

2011. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát kell,vagy sem,én mindig higítom,és nincs ecet szaga utána a ruháknak,viszont jó puhák lesznek.
2011. jún. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem az öblítő kell,hogy puhák legyenek a ruhák.
2011. jún. 23. 08:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem irtad miert nem akarsz öblitöt.Pl. A Spar-ba,dm-be vannak öko öblitök.Különben a konyharuhakba es törölközökbe nem ajanlott(lattam egy cikket a börorvosnal),en ha ecetet teszek,nem higitom,ugyis vizzel keveredik össze.
2011. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az ecettől is puha lesz. Mennyi illóolajat tettél bele? 10-15 csepp elég bele.
2011. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha puha is lesz nem lesz illatos és azt annyira szeretem.
2011. jún. 23. 12:21
 9/14 anonim ***** válasza:

valamit nagyon elrontasz.

én higított ecettel öblítek, és megmarad a mosószer illata a ruháimban.


néha öblítőt is használok, de semmi különbséget nem érzek a kettő közt.

2011. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ha megmarad a mosószered illata a ruhákban, akkor nem öblít rendesen a mosógéped. Amit érzel, az az öblítő illata kell hogy legyen.

2011. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!