Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hallucinálció vagy fáradtság...

Kylie22 kérdése:

Hallucinálció vagy fáradtság vagy tényleg láttam ?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt ahogy beléptem a szobába láttam saját magam az ágyon feküdni. Amit rólam tudni kell, hogy 29 hetes kismama vagyok van már egy két éves lányom is szóval lehetek tényleg fáradt.A héten érzem is, hogy nincs semmi erőm és egésznap csak feküdnék,de nappal ezt nem tudom meg tenni éjszaka meg sehogy sem kényelmes.Lányom is a héten nagyon rosszul alszik éjjel is és nappal is ,fel is sír pedig ilyet nem szokott.(Velem alszik) Párom is úgy érzi nagyon fáradt a héten korán be is alszik.Húgommal lakunk ő is sokkal fáradtabb a héten.Ami miatt ide írtam a kérdést az az, hogy húgom is látott valamit.ő többször is,egy hosszú fehér ruhában (mint egy hálóing erősebb anyagból) egy nőt.Többször is látta a héten.

Mind a ketten a tavaszi fáradtságtól hallucinálunk vagy szerintetek mi lehet a magyarázat? Azért fura ez a fehér ruhás nő,mert emlékszem anyu is látta régen rendszeresen.(Kotnyeles gyerek voltam és hallottam mikor apunak mondta.Megkérdeztem aput róla aki azt mondja, hogy anyu úgy gondolta, hogy a gyerekként meghalt testvére aki elégett egy tűzben.Szerintem anyu tévedett,ha gyerekként halt meg miért felnőtt alakban jelent meg.Mikor elmondtam húgomnak, hogy anyu is látta először nem hitt nekem,de mióta apu is mondta és többször is láttaml így kezd,de még mindig inkább azt gondolja, hogy kezd megbolondulni.Anya 3 éve halt meg.)



ápr. 20. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szintén fehér ruhás idős hölgyet látott anyukám és húgom egy éjszaka, volt hogy többször is. A fura az volt, hogy reggelinél, úgy hogy nem beszéltek előtte róla, egyformán írták le, hogy hogy nézett ki 🤔🫤

Sztem ha más is látta, akkor lehetséges hogy nem hallucináció volt...

ápr. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy sajat magadat is lattad? Tegyuk fel, hogy tenyleg ott van egy feherruhas noi szellem. Felvette az alakod?
ápr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy összefügg e kettő.Menetem be a szobába terelgetni a gyerek ruháit és ott láttam magam feküdni az ágyon.Fekete nadrágom és a zöld pulcsin volt rajtam . Próbáltam rákeresni, hogy más is látta e már magát így,de nem találtam semmit.Olyan volt,mintha egy szellemet láttam volna,de saját magam láttam.
ápr. 20. 08:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Anya is látta a fehér ruhás nőt évekkel ezelőtt ez biztos.Tesóm egy hónapja először,de azt hitte fáradt és azért.Viszont a héten többször is látta és nem csak éjszaka.
ápr. 20. 08:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jó lenne elköltöznötök onnan, a húgod külön lakhatna, te a férjeddel aludnál és nem a gyerekkel, és egyáltalán többet pihennél és aludnál.

Ezek csak ötletek, bármelyikkel elkezdheted az életedet jobbá tevő változtatást.

ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ősi entitás. Sok helyen felbukkant a világban. Mindig ugyanaz: Fehér ruha, sötét haj. Az idők kezdete óta létezik. Mindenhol jelen van.

A szenvedő asszonyok, nők, lányok olyan spirituális energiát szabadítanak fel, melynek hatására megjelenik. Az a legdurvább, hogy videóra is vették már. Ez a leghíresebb, érdemes végig nézni.

https://www.youtube.com/watch?v=yDtmjKeUFQ0


Minden nemzetnek meg van a maga fehér ruhás nője. De én úgy vélem, ez egy entitás, egy darab nagyon ősi entitás egyfajta megnyílvánulása. Arra hívja fel a figyelmet, hogy a világban és a környezetünkben is történnek szívszaggató dolgok. Figyeljünk oda egymásra és legyünk szeretettel egymás iránt. Ez a fehér ruhás nő valódi üzenete.

ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!