Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért érzem ezt? Meg miért...

Miért érzem ezt? Meg miért csinálom sokszor?

Figyelt kérdés
mindig amikor egyedül vagyok bent a szobában (vagy máshol is) mindig azt érzem hogy van valaki mögöttem..vagy lehet hogy szellem csak nem látom??:S meg mindig ha egyedül vagyok kint az udvaron és beakarok menni akkor SPRINT!!! miért csinálom? nem tudok úgy bejönni meg lépcsőn se menni hogy nem SPRINTelek..lécci ha lehet normális válaszokat!!
2010. okt. 28. 11:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ezzel nagyon sokan így vannak. Általában attól van, hogy egy kicsit ki vannak az "idegeid". Semmi komoly csak valószínűleg jól jönne ha kikapcsolódnál. Ha megnyuszol elmúlik.
2010. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy szellem nálatok,aki így akarja elérni,hogy futóversenyt nyerj!

Na de tréfán kívül:ilyen velem is megesett párszor,hogy úgy éreztem,van valami láthatatlan,gonosz lény a közelemben és akkor bizony úgy futottam,mint a nyúl!ez azért van,mert nagyon félsz,úgy érzed,veszély leselkedik rád azon a helyen,ahol éppen vagy.Mert van ott "valami".Nos,lehet,hogy olyankor tényleg van a közeledben szellem,de nem tud bántani,kárt tenni benned,szóval nem kell félni tőle.

2010. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

megpróbálok nem félni... most is egyedül vagyok a szobában:S

de most is "érzem" hogy van itt valami!!! :S

2010. okt. 28. 12:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,hogy beszélsz hozzá!Meglátod,máris kevésbé fogsz félni.Például mondd neki ezt:Érzem,hogy itt vagy!Ha rossz a szándékod,kérlek távozz,nem éred el a célodat!Ha jó szándékú vagy,örülök hogy meglátogattál.
2010. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bénabéla11 ***** válasza:
100%

gyerekek, ne már! minek idegesítitek!

az a helyzet, hogy az ember ősidők óta fél attól amit nem lát vagy nem ért, ezért félünk a sötétben ezért félünk olyan dolgoktól amiket még nem tapasztaltunk...ez teljesen természetes...az a helyzet hogy egyszer előfordult hogy elkezdtél félni, mert belegondoltál, hogy mi van mögötted...nem látod...stb...


azóta meg csak belelovalod magad ebbe...mint amikor egy embernek be van gipszelve a keze, mert eltört...és elkezd gondolkozni azon, hogy milyen kár hogy nem tudja mozgatni...ha sokat gondol rá, egy idő után nagyon idegesítő...


próbáld csak ki, kapcsolj ki mindent...ne mozdulj 10 percig...ne nézd az órát csak ne mozdulj...semmid ne mozduljon...nagyon idegesitő lesz...


ez van veled is most...csak az agyad játszik veled...nekem is van néha pl amikor éjjel megyek horgászni...és pakolok a kocsiba...érzem hogy egyre gyorsabban kell pakolnia végén meg ugroka kocsiba...de hidd el ez csak az agyad...


nem szellem...hidd el!

2010. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Viki233 ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak.ilyenkor előjön az ösztön , a védelmi mechanizmus (még ha be is képzeled magadnak h van ott vmi)
2010. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Viki233 ***** válasza:
csak ha tényleg van ott vmi sztem nem jó ötlet ha beszélsz hozzá.mert ha tényleg rosszat akar?nem szabad. ha tényleg úgy érzed h vmi van nállatok akkor egy hozzáértő emberrel nézesd meg a házatokat és ő kiűzi.
2010. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Viki233 ***** válasza:
és ne mutasd ki h félsz, mert ebből merít erőt az a rossz vmi(de mondom h lehet nincs is ott semmi csak te meséled be magadnak)
2010. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az utolsónak igaza lenne, de nincs mert ni nincs ott semmi:P.

Régen nekem is volt olyan érzésem mintha valaki ott lenne a hátam mögött és nézne,szinte éreztem.Aztán rá jöttem,hogy csak hülye vagyok,hogy ilyenekkel foglalkozom.

De most,hogy itt olvastam pár horror sztorit, megint elkezdtem érezni valamit a hátam mögött amitől félek.

Ebből kilehet kővetkezdtetni,hogy ha valaki fél durva dolgokat is beképzelhet.

Tudom gyenge válasz,de ez mindennel így van,aki nem fél annak nincs baja.:)

2010. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez semmi ahoz képest mint amit én csinálok. :D

anyu mondja hogy mikor megyek lefeküdni kapcsoljam le a villanyt a konyhában. én meg kinyitom a szobaajtót (mert a konyhából nyílik a szobám) felkapcsolom a villanyt. kimegyek a konyhába épp hogy megérinti az ujjam a kapcsolót rohanás be, becsunk az ajtó xD ez van be vagyok tojva a sötétben plussz még hiszek az ilyen természet feletti dolkogban is áááááá xD

2010. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!