Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom sokszor smárol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom sokszor smárol le, meg stb, akkor szeret velem smárolni, és nem csinálom rosszul, ugye?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg csinálhatja csak azért, hogy nekem jó legyen?


A kérdésben a lényeg az, hogy akkor tuti nem smárolok rosszul ha úgyis elvileg szeret velem csókolózni és sokszor is csináljuk? Vagy ez nem egyenlő azzal, hogy jól csinálom?


Lehet hogy szarul fogalmaztam meg, akkor bocsi, de remélem értitek és értelmes válaszokat kapok. :D


2011. máj. 10. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha megkérdeznéd? Egy kapcsolat alapja a közhiedelmekkel ellentétben igen nagy részben a beszélgetés.

Megkérdezni, hogy jól csókolsz-e, nem gáz, úgyse fogja azt mondani, hogy neeeeeeeem, babám ,ez marha rossz. xD

Esetleg kérdezd meg, mit újíts a dolgon, vagy valami.

2011. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeret akkor mind1 hogy smárolsz, de nemnagyon lehet elrontani :) Érzésel csináld :)
2011. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca. ***** válasza:

"Megkérdezni, hogy jól csókolsz-e, nem gáz, úgyse fogja azt mondani, hogy neeeeeem, babám ,ez marha rossz."

na hát ezért nincs is sok értelme megkérdezni. őszitneség úgyis lóf*sz, ha meg mégis őszinte lenne és aztmondaná hogy "jha hát nem túl jól" akkor a következő érdésben a kérdező hisztije állna, hogy hogy mondhat ilyet. kivitelezhetetlen feladat =)

2011. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy kérdeztemmár ... :D dehát nem fogja azt mondani, hogy hát elég szarul csinálod,bocs...és nemis mondta, azt mondta, hogy jóóvagyok :DD sőt eddig mással akivel smároltam, meg se kérdeztem, magától mondta milyen hihetetlenjól smárolok. de na, akkoris, ez más. :D
2011. máj. 10. 10:53
 5/11 A kérdező kommentje:
De ha szarul smárolok, akkor csak nem akarna smárolni állandóan,nem? :O :DD
2011. máj. 10. 10:54
 6/11 anonim ***** válasza:
A csók nem lehet rossz. Az "összeolvadás" érzése, a mély testi érintkezés megélése, független a technikától. Meg az alakul is. Szerintem jól csókolsz.
2011. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szamóca. ***** válasza:
azért én láttam olyat aki megcáfolta a smárolás nem lehet rossz teoriát... nem csak a nyála folyt, de az állkapcsom is megfájdult, a nyakammal együtt.
2011. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
deehogynem lehet rossz egy csók :D én is találkoztam már olyannal, sajnos... x) de nekem még nem mondtak ilyet, csak hogy jó...(:
2011. máj. 10. 11:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan,hogy a lány béna volt.Borzasztóan kívántam,mert gyönyörű volt,ezért nem bírtam megállni,hogy le ne smároljam.Aki pörgette már a nyelvét egy langyos vízzel teli kulacsban,az tudja milyen érzés volt a lánnyal smárolni..konkrétan leittam a nyálát,hogy élvezetes legyen a csókolózás.Visszatekintve gusztustalan,ahogy kortyolgattam a nyálát,de akkor poén volt.Szóval szerintem nem garancia.Viszont,ha nem tocsog a nyál a szádban,akkor simán lehet,hogy jól csókolsz.22/F
2011. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem tudtok beszélgetni,és ez a pótcselekvés.
2011. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!