Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Balatonban élthetnek édesvíz...

A Balatonban élthetnek édesvízi sellők, vagy más természetfeletti lények?

Figyelt kérdés

jún. 11. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
A delfinek a víz alatt jó emberek
jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 UlfOrmson ***** válasza:
78%
Hogyne. A Tihanyi árokban teszészti Uszonyos Apor sellőfejedelem a harci Mosasaurusokokat, hogy egy péntek 13-ra eső telihold alkalmával megtámadja a Badacsonyi Görényembert és a tarpai farkasembrt
jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Jelenleg szerintem a legérdekesebb élőlény a Balatonban az a Szibériai tokhal.
jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Senior Séf ***** válasza:
92%
Máig nem értem, miért kell minden kicsit is ismeretlen helyre természetfeletti lényeket képzelni. 60 éve a városszéli homokbányatóba is holmi rémeket "teremtettek".
jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kólauborkával ***** válasza:
63%
Szerintem Józsibácsi kerítészaggatója nagyon komolyra sikeredett. Azt nem tudom milyen gyümölcs, mert hígító szaga van, de üt.
jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem csak az óceánokban élnek
jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Múltkor láttam egy lányt a balcsiban, de csak lebegett ott hason fekve és nem beszélt velem. Bunkó sellők.
jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem hinném. Nem volt részem ilyenben, pedig nagyon sokat vagyok bent, ebyedül is, mélyvízben.


De állítólag van egy dugó a közepén, ahol le lehet engedni. És különleges együttálásokkor át lehet sétálni az aranyhídon.

jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha itt az ezotéria kategóriában kérdezed, akkor igen. Teli van a Balaton természetfeletti lényekkel. Viszont ha a tudomány kategóriába írtad volna, akkor a válaszom nem lett volna.
jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha éppen benne vagyok.
jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!