Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Alagsori lakásban lakni...

Alagsori lakásban lakni tényleg creepy?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 01:08
1 2
 1/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
51%

Ez egy magyar felület, egyébként az emberen múlik szerintem.

Aki hajlamos elhinni nem létező dolgokat (talán gyerekkorban sokat ijesztgették a Mumussal, vagy gyenge idegekkel született, esetleg klausztrofóbia stb. gondjai is vannak, fizikához főleg buta), az gondolhat szörnyecskékre is, ami megnehezíti a létezést az alagsorban.

Másnak csak kellemetlen bizonyára.

ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem volt creepy, amíg meg nem láttuk, hogy az előző lakó felszenteltette a lakást (az ajtófélfán voltak jelek), majd ennek mentén rá nem jöttem, hogy a tükör az ajtó felett elvileg démonok távoltartására jó... :D


Egyébként nem emiatt költöztünk el onnan, teljesen földhözragadt triviális okból: a (fél)szuterénes lakás könnyen penészedik, és volt egy kekec szomszéd, ami miatt kezdeni sem tudtunk vele mit.


De a tudat azért elég creepy volt annak ellenére is, hogy alapvetően nem hiszek az ilyesmiben.

ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem creepy. Az alagsorról nem szellemek jutnak eszembe, hanem dohos, sötét valami. Ha nem ilyen akkor oké.
ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a középiskolában és az egyetemen is volt alagsor, és voltak ott tantermek is. Nem láttunk szellemet, nem történt semmi. De elég levegőtlen volt, és kellemetlen ott tanulni. Meg visszhangzott az egész, és minden csoszogás meghalladszott, ha csak pár ember volt lent. Szerintem innen jönnek a félelmek.
ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 HunLo ***** válasza:
32%

4-es

,,Ez egy magyar felület, egyébként az emberen múlik szerintem.


Aki hajlamos elhinni nem létező dolgokat (talán gyerekkorban sokat ijesztgették a Mumussal,"


Sajnos hajlamos vagyok ilyenekben hinni.

Szeretem a misztikát illetve sokat ilyesztgettek szellemekkel gyerekoromban.


,,Alagsori lakásban lakni tényleg creepy?"

Én szerintem igen.Kevesebben látják ill sötét van oda lent.

Bármi feljöhet onnan ,ha bele gondolsz.

Vagy lemehet oda.És ha ez bekövetkezik akkor nem bírsz kimenekülni onnan.(Vagy legalább is nem könnyen!)

ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
67%
Bármilyen lakasba meglehet nyitni egy átjárót…. Elég egy béna szellemtáblás játék és pár buta tini lány szórakozása. És utána szellemtanya lehet bármelyik lakás/ház.
ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
48%

Nincsenek szellemek, ez csak kitaláció.

Legjobb volt az amerikai szellemvadász, amelyik megrendezte a saját halálát, azt a látszatot keltve, hogy valami hírhedt szellemházba elment és a szellemek kivégezték.

Ezt a részét olyan ügyesen csinálta, hogy egy ideig el is hitték az emberek, mentek a találgatások az interneten, híres lett. Ezt táplálta az is, hogy a rendőrség nem nyilatkozott, ha jól emlékszem.

Csak később kiderítette valaki, hogy daganatos beteg volt, meg akart halni, de úgy, hogy egyúttal híres legyen a "szakmájában". Azaz öngyilkos lett valójában.

Úgyhogy ez sem jött össze. Soha, senki nem bizonyított 1 db szellemet sem.

ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 De amíg az ellenkezője nincs bizonyítva, addig szerintem kizárni sem lehet teljesen a létezésüket, mivel egy csomó dolog van jelenleg is amire a tudomány még nem tud pontos magyarázatot adni, elég csak látni, hogy a csillagászatban vagy az űrkutatásban mekkora hézagok vannak és nem jutnak egyről a kettőre. Illetve az óceánok jelentős része is még feltáratlan. A paranormális dolgok kutatása meg pont nem tartozik abba a körbe amúgy sem, amivel a tudomány komolyan foglalkozna.
ápr. 14. 18:38
 9/13 A kérdező kommentje:
Vagy csak nem tudunk róla, hogy foglalkoznak vele...
ápr. 14. 18:39
 10/13 anonim ***** válasza:

"Bármi feljöhet onnan ,ha bele gondolsz. Vagy lemehet oda."


Igen, ha belegondolok, már nem vagyok gyerek. A sötétben pont ugyanaz vesz körül, mint világosban, csak rosszabbak a látási viszonyok. Egy sima lakásból is kijöhet sokminden, meg be is mehet.

ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!