Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehetek kísértet?

Hogy lehetek kísértet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 09:26
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudom... Csak ugy tetszik :) nem bírom megmagyarázni


http://www.youtube.com/watch?v=enOXxGSUFzg


nekem ő benne a kedvenbcem nézd meg

2010. nov. 18. 16:28
 42/48 Nigra ***** válasza:
most komolyan a mai fiataloknak nincs jobb dolguk mint vámpirnak hinni magukat meg ilyen hülyeségeket kérdezni? tanulj inkább kérdezö mert idiota kérdésekbol nem elsz meg ehenhalsz es hamarabb kisertet leszel mint hinned
2010. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
Megnéztem az összeállítást, de nem beszélek angolul, szóval egy kukkot nem értettem az egészből. Miért van a Jackal fején ketrec? Illetve ő ennyit csinált, hogy szétszabdalta azt, aki felvette a szemüveget vagy volt valami más szerepe is? Mi a története?
2010. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
erőszakos halált akarsz?
2010. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Minek akarsz kisértet lenni? Túl sok Caspert néztél
2010. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

A sakál megjelenítéséhez teljes test-maszkot használtak, fején egy rozsdás vasketrec látható, onnan meredeznek elõ agyarszerû, hosszú fogai. Hosszú körmeit a kesztyûs, karmokban végzõdõ mûkéznek köszönheti, míg eszelõs, sárgás szemeit sárga kontaktlencsékkel oldották meg.

Háttértörténet: Ryan Kuhn 1908-ban egy elmegyógyintézet lakója volt, ahová "nõfaló" szenvedélye miatt került: megtámadta és megharapta õket. A sok évnyi kényszerzubbonyba kényszerített lét hatására végtagjai szörnyû mód eldeformálódtak. Ettõl kezdve, ha közeledtek hozzá, menekült mindenkitõl. Mikor tûz ütött ki az intézetben, minden ápoltat kimenekítettek, kivéve Ryant. Õ ugyanis üvöltözve elfutott a megmentésére sietõk elõl.


itt a sztorija magyarul

nem tudom miért van ketrec a fején

2010. nov. 19. 06:26
 47/48 anonim ***** válasza:

Én láttam a 13 kísértet c. filmet. Nagyon durva! :-)

Na és melyik szeretnél lenni közülük? Csonkított, fej nélküli, véres meztelen nő, késsel a kezében, az óriás anya és óriás gyerekével, a fejére szerelte vassal karmolászó nő, döngető, stb..stb...Csupán egyetlen egy jó kísértet volt köztük, aki meg is mentette a családját, elrejtette a gyerekeket biztonságos helyre.

2010. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Szerintem tarts szeánszot, idézz meg egyed, és könyörögj neki, h cseréljen veled. Tuti hogy belemegy. Csak utána meg aztfogja gondolni, h ez milyen barom >.<
2011. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!