Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy elhunyt rokonom halála...

Egy elhunyt rokonom halála után furcsa dolgok történtek a házban. Véletlen vagy szellem jár a házban?

Figyelt kérdés
Megjavult az elromlott porszivó és az éjszaka közepén bekapcsolódott, lámpák kapcsolódtak fel. és egyszer alvás elött tisztán hallodtam egy hangot(kivehetően az elhunytét) ami hangosan suttogva ezt kérdi/mondja: Elmentek már?
2010. nov. 19. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Hat en nem hiszem hogy szellem lenne,valoszinu megviselt a halala ezert hallod a hangjat.Az elromlott porszivoval meg en is jartam igy,hogy kimelegedett es leallt majd amikor kihult magatol elindult ismet.A lampakra nem tudok magyarazatot de biztos van.Nekem van egy erintesre kapcsolodo lampam ami ha nagy zaj van a lakasban esetleg dorgeskor is magatol felkapcsolodik.Nem vitatom hogy vannak e szellemek de en meg soha nem talalkoztam veluk ezert nem hiszem h koztunk jarnak:)
2010. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát, vagy kérd szakember (pl Médium) tanácsát, és az ő segítségével tarthattok egy szeánszot, amivel kiderül, tényleg az elhunyt szelleme van-e veletek és ha igen, akkor el tudjátok küldeni...

és szerintem azt suttogta h Elmehetek már? Mert ha igen akkor azt jelezte, hogy véletlenül itt ragadt ebben a világban és szeretne elmenni.

De ne próbáld egyedül! Ha valamit elrontasz, máshogy csinálsz, örökre itt ragadhat a szllem, sőt még más rossz dilgok is történhetnek!

2010. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
szeánszot csinálni? egy hozzáértővel? hát ha tényleg értelmetlen átvágásokra akarod fecsérelni a pénzed, akkor miért is ne...
2010. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy itt ragadt. Akkor fog még jelezni. Ehhez felesleges a szeánsz, a jelek egyértelműek.
2010. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

De aszeánsz kell ahhoz, hogy el tuudd küldeni, már ha akarod.

És a ozzáértő, aki valóban sok pénzt kér érte, abban segít, hogy ne internetes marhaságokkal kísérletezgessés valami bajt hozz magadra ;D

2010. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Át kell segíteni a szellemet a túlvilágra. Hol laksz?
2010. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Barkó Zoltán ***** válasza:
34%
Eszmék küzdenek tév eszmékkel,és segítségül hívják a rögeszméket.Légy józan,és maradj a realitások talaján,ugyan akkor maradhattak mentális energiák a házban,melyek az elhunytól származnak,de kik meg halltak azokat szerető tisztelettel,és kegyelettel el kell engedni,még gondolati formában is.
2010. nov. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!