Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemismerők! Adjatok infót...

Szellemismerők! Adjatok infót a Fekete Lujza nevű szellemről (? )

Figyelt kérdés

Lehet hülyének néztek,de anno bulikban gyakran volt szellemidézés,és mindig őt idézték a barátaim. Gyerekes hülyeség volt részükről,mert egyik barátnőmre ,,rászállt", éjszaka suttogta a nevét(állítólag)a szellem, kapcsolgatta a TV-jét,a lánynak halálfélelme van,stb.

Ez lehetséges?Meddig tud elmenni egy szellem?


2010. nov. 30. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
A Blaha Lujza téri metróaluljáróban lakik
2010. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hű,de vicces vagy,ha nem értesz ehhez,minek írsz választ?
2010. nov. 30. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Miért kell szerencsétlen holtak szellemét idézni. Hagyja őket mindenki békében. A holtakkal szem szabad játszadozni. Ők már eltávoztak, nem kell zaklatni a szellemüket.Jó hogy haragra gerlyednek.
2010. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nostro the overlord ***** válasza:
0%
Szerintem ilyen nem létezik
2010. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 thegodswhip ***** válasza:
47%
Gerlyednek?????? Ember, ahelyett, hogy hullákat védesz, olvasgass pár könyvet, és tanulj meg írni... (az előzőnek ment a válasz)
2010. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 thegodswhip ***** válasza:
Előző előttinek... :D
2010. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) én sem tudom h ilyen tényleg létezhet-e :/ Ja és az egyik válaszolónak:én ott voltam a buliban,de nem idéztem szellemet.
2010. nov. 30. 11:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért használták ezt a nevet,mert valójában teljesen mindegy volt nekik,kit hívnak.Tehát nem egy konkrét ,ismert személyt idéztek,csak egyszerűen mondtak egy kitalált nevet,ami által átjöhetett bármilyen szellem,aki csak akart.Könnyen el lehet szúrni a szellemidézést,ha valaki nem ért hozzá.Aztán lesheti hogyan küldi vissza azt az entitást,amelyikről igazából nem is tudja,kicsoda,micsoda?
2010. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

Fekete Lujza

Meghalt: 2004.február.29.

Mellbőség: Nemtudom

2010. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!