Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találtam pár földönkívüli...

Találtam pár földönkívüli lényes történetet, fényképet. Mi a véleményetek? Igazság, vagy átverés?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Érdekes képek, érdekes tények...stb Érdekes véleményeket várok! :)

Amúgy ha tényleg gumiból lenne az a "tetem", akkor a gumi dns-ét kellett volna találniuk a tudósnak, nem...? (vagyis a kaucsukét)

Ha valaki látott volna fejleményeket ezekkel a cikkekel kapcsolatban, akkor várom a linket, mert én nem találtam újabb hírt a "vízbe ölt lény"-el kapcsolatban.

Előre is köszi a válaszokat! :)


2010. dec. 2. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden ilyesmi kamu.. mit gondolsz ki látott eddig idegen lényt? Senki.
2010. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez mind mind fake. Gondolod, ha igaz lenne, akkor nem ettől zengene a világ összes médiája?
2010. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eddig olvastam blikk blikk femina...
2010. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

12:18: meg lehet találni ezeket a cikkeket külföldi oldalakon is. csak magyarul ezeken az oldalakon láttam először. :)

viszont akit érdekel találtam róla egy külföldi oldalt, ami a metepeci-i tetemmel foglalkozik. [link]

2010. dec. 2. 12:46
 5/7 BlackSword ***** válasza:

Blik? Igaz?

A két kifejezés köszönőviszonyban sincsen...

De jól megy a parasztvakítás, esküszöm jobban, mint a választások előtt a kampányokban... Ennek is annyi a valóságtartalma...

2010. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És ezek?

[link]

2010. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy megnyúzott kis majom volt a csapdában, kam volt.
2010. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!