Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki mer éjfélkor a tükörbe...

Ki mer éjfélkor a tükörbe nézni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy az osztálytársam mondta, hogy az apjának a csaja mondta neki hogy ha éjfélkor belenéz a tükörbe 10 percig látni fogja hogy hal meg ,mert állítólag az a csaj látta. A sulinkba az iskolahéten pénteken volt a könyvtárok éjszakája és ott lehetett aludni a suliba ezzel a barátnőmmel(6.osok vagyunk) és 2 5. ikesse egymáss melett aludtunk. Hajnali 2 kor kellet lefeküdni. Kereken éjfélkor a barátnőmmel és az egyik ötödikessel kimentünk a mosdóba és belenéztünk de nem 10 percig mert megijedtnük és sikítva ohantunk ki annyira futottunk, hogy a tanárok nem is bírtak ránkszólni!És a másik barátnőmnél eleve nem merek ott aludni mert neki az ágyával szembe van a tükör....
2010. dec. 5. 11:30
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
kösz
2010. dec. 5. 18:07
 42/58 anonim ***** válasza:
Ajj istenkém. ezt csak bemesélitek maagtoknak méáár bocsi. Am meg én is nagyon félek a tükröktől... anyámék most kitalálták h az egész előszoba egyik falán legyen tükör de én erősen elleneztem mert az előszobában többsazör is elhaladok egy éjszaka és elég nekem az a nagy egész alakos tükör ami ott van :S
2010. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 Nigra ***** válasza:
91%

EGY HATODIKOS (AKI UGYE 18 ÉVEN ALULI) A FASZOMNAK NÉZ HORRORFILMET??????????????? A SZÜLEITEKET CSAPNÁM LE ÉJFÉLKOR A TÜKÖR ELŐTT ASZISZEM.....


egy anyuka

2010. dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%

Ritka az ilyen belevaló anyuka, pacsi! :)


A kérdés megfogalmazásából viszont nem jött ki, hogy ők horror-filmet néztek volna, azt mondta valamelyik okos osztálytársa osztotta a "titkot". Egyszerűen csak kis hülyék, akiket könnyű becsapni, ebben még nincs semmi rossz szándék, nem kell ezért haragudni rájuk.

2010. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:

alaptalan dolog :)

ez is a tükrös idézésekkel kapcsolatosan kialakult városi legenda.


-iért éjfél? mert akkorra célszerű időzíteni az idézéseket, könnyebb az átjárás a világok között.


-miért 10 perc? Fogalmam sincs.. ez semmilyen idézésnél nem kikötés.


-miért a halálát? Nem a halálát, hanem a benne lakozó, vagy őt megkörnyékező, esetleg a célzottan idéző szellemi lényt, démont, egyebet lát.

csak úgy? Nem, mindig vannak rituális kiegészítők, vagy legalább szándékolt kapu nyitás.

2010. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

Avatott kézben barát a tükör, sokmindent tud és persze nem maga a tükör a félelmetes...

Én nem félek tőle, elkészítettem a Fekete Tükröt is, nagyon szép és "okos" darab :)


[link]

2010. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Az csak egy használati tárgy, olyan mint az üveg SZILÁRD anyag, a molekulái közt nagy a kohéziós erő, szóval semmilyen irányból nem megy át rajta semmi (persze, ha megdobod kővel az már átmegy, de "ebben" a dimenzióban marad).
2010. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 Nigra ***** válasza:

11:19 ment a zöld pracli. amugy irta a kerdezo h a nagybacsival vagy kivel neztek kort meg meg miket. nagybacsit is nyakonvernem. :)


az anyuka voltam bocsi csak most nincs ekezetem

2010. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim válasza:
Én is néztem már tükörbe éjfélkor nem is egyszer de soha nem történt semmi különös! De ennek ellenére soha nem alszok olyan szobában ahol tükör van. Nekem is van a szobámban egy tükrös fényképtartó éjszakára mindig lefordítom...nincs ebben semmi különös, az ókorban a tükör a lelet jelképezte és úgy tartották tükörrel csabdába lehet csalni az elszabadult lelkeket, szóval érthető hogy tudat alatt vagy tudatosan félünk hogy álmunkból felébredve valami oda nem illőt látunk.........
2010. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

Basszus jót röhögtem rajtad. Annak az egynek adtál igazat aki még csak nem is a kérdésedre válaszolt, azt nem írta h bele mer-e nézni csak h ő egyszer belenézett és blablabla...

szal az az értelmes válasz, hogy: Pl. Én bele merek nézni, de szerintem lehetetlenek az ilyen dologk. Vagy: Én nem merek belenézni, kicsit ijedős vagyok...

2010. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!