Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nem merek a tükörbe nézni?

Miért nem merek a tükörbe nézni?

Figyelt kérdés
nem olvastam semmi szellems dolgot, csak azt, hogy a tükör a másvilág kapuja, vagy valami ilyesmit.. és néhány hete így vagyok már, hogy egyszerűen nem merek a tükörbe nézni! amikor reggel felkelek, hogy megcsináljam a hajam, stb.. egyszerűen nem merem megnézni milyen lett, mintha valami késztetne, hogy ne nézzek oda, mert nem akarok olyat látni, amit nem kéne! nagyon félek este, az ágyammal szemben ot a tükör, és félek, ogy amikor kinyitom a szemem véletlenül odapillantok, és valamit nagyon ijesztőt fogok látni.. nem merem kinyitni a szemem amikor a tükör előtt vagy! szó szerint nem néztem tükrbe hetek óta.. főleg a szobámban lévő tükörbe nem. ha ott vagyok valakinél, akkor bele merek nézni, de otthon nem. miért van ez, és hogy tudnék ebből kigyógyulni?
2011. aug. 6. 15:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Belenézel a tükörbe és ennyi, kigyógyultált. Semmi se fog történni és semmilyen szellem nem lesz a tükörben.
2011. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
és ha igen? ha látni fogok valamit a tükörba, akkor vége.. soha többet nem fogok tudni aludni, osha többet nem fogok tudni a szobámba bemenni, sőt, soha többet nem fogok semmiféle tükörbe belenézni, és addig is fajulhat, hogy egyszerűen nem merem majd kinyitni a szemem XD én nagyon ijedős vagyok, tényleg, naiv vagyok, mindent elhiszek!!!
2011. aug. 6. 15:31
 3/30 anonim ***** válasza:
Na látod ez a te bajod.. mindent elhiszel.
2011. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
ismerős a dolog... én is így vagyok , de nem a tükörben, hanem ha egyedül vagyok egy szobában este, és hosszan becsukom a szemem, akkor nem merem kinyitni ( persze mindig kinyitom egy kis idő után)én sem tudom erre a választ.. beképzeljük magunknak hogy rossz lesz.. Pedig tudjuk hogy nem, de mégis.. valahogy ez az érzés fog el..
2011. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
utolsó, így van! valahol tudom, hogy ez nem logikus, nemhiszem hogy bármit is látnék.. de mégis félek!
2011. aug. 6. 15:40
 6/30 anonim ***** válasza:
53%
Mert annyi eszed van, mint egy zokninak.
2011. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
eszem az van, jó tanuló vagyok, könnyen mennek a tantárgyak :DD csak simán naiv vagyok!
2011. aug. 6. 15:49
 8/30 anonim ***** válasza:
A tükör nem a másvilág kapuja csak a horrorfilmekbe ijesztgetnek ilyenekkel. Amúgy én sem szerettem a tükröket kisebb koromba. Mindíg féltem hogy olyat látok benne amit nem kéne. De azóta se történt ilyen. A tükör nem más mint egy üvegdarab fényvisszaverő fóliával bevonva. Gondolj erre és már se félelmetes.
2011. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
62%

Zsóka.

A leggjobb megoldás,nekem ez vált be.Nem a szobában tartom a tükröt hanem a fólyoson és a fürdöben.Nagyon sokáig én sem szeretem a tükröket mivel azt mondják az az átjáró a túl és az evilág között.Vagy takard le 7 napra és akkor nem használják átjáróként a holt lelkek.Bár sokan nem hisznek ebben,engem sütinek tartotak a tükörel kapdsolatos rossz érzéseim miatt.

2011. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
,ha ennyire ronda vagy ,hogy megijedsz magadtól ,akkor tényleg ne nézz tükörbe
2011. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!