Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Arkangyalok megidézése?

Arkangyalok megidézése?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy meg lehet idézni az arkangyalokat és kérhetünk tőlük akármit, mert teljesítik. Szerintem hülyeség!

Ha mégis igaz, akkor nem pofátlanság a legnagyobb angyalokat az emberek piti ügyeivel zaklatni? Mert gondolom az emberek nem szeretetet kérnének, hanem pénzt.


2010. dec. 8. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

idézése nem nagyon van,inkább meditálás. baj az hogy ha például ouijaval idéz valaki angyalt, ugyis azzal kezdené, hogy mennem kell mert dolgom van.

és tényleg mindenki piti üggyel zavarja

2010. dec. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak veszély vagy nagy félelem esetén működik ez a dolog.Persze lehet hogy tévedek az ember sok mindent beképzel de én hiszek benne.Nem fejtm ki bővebben mert sokan úgyis hülyeségnek tatják.
2010. dec. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

ez akkora baromság hogy mindjárt kifolyik a nyálam!


Az angyalokhoz imádkozni szokás, és jönnek. Nem megidézed őket. Nem rabszolgák ők :D


a másik, hogy arkangyalok közül csak 1 foglalkozik az emberekkel, Gábriel, ha jól tudom. A többinek szinte semmi köze nincs az emberekhez.

2010. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Hogyhogy csak Gábriel?Ez érdekes.Honnan származik ez az infó?:D:)
2010. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

már nem tudom hogy a bibliába vagy a koránba, vagy hol olvastam erről. Így rémlik, de írtam hogy "ha jól tudom" :)


Gábriel beszélt Mohameddel is, meg Józseffel meg Máriával is, meg mindenféle fontosabb üzeneteket ő adott át általában így halandóknak.

2010. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném, hogy kérhetnél, azt az ördögtől szokás, persze az kér is valamit cserébe...
2010. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg, a www.angyalszarny.hu oldalt, ha az angyalokról többet meg akarsz tudni.
2010. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az angyalok vnanak fenn és itt a földön is emberként

tanoncok főleg...de akár rnedes szárnyakkal is...de ez a szárny az asztrálsíkon van így nem mindenki látja...

2010. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző és ezt honnan tudjuk?Mármint hogy földünkön tanonckodó angyalok vannak szárnyakkal amik láthatatlanok.nekem ez kicsit túl szép hogy igaz legyen :)
2010. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy kommentelő írta,hogy csak gábriel. Gábriel , ő tud megjelenni az embernek,így mohamednek is.

De ugyanúgy az életünkbe lehet hívni Michael-t, Amitiel-t Zaphkiel....stb

Kérésekkel jönnek de látni nem fogjátok.

De olyanokkal kár kérni őket,hogy a héten az 5öst én nyerjem meg...stb

2010. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!