Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a Lycanthropykban?

Hisztek a Lycanthropykban?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan látják őket a világon, Amerikába például ott volt a Bray road beast Elkhorn city mellett, kb az egész város látta. Van Helsing című filmbe nagyon jól ábrázolták őket vérfarkas néven. Ha valaki Lycanthropy az olvasók közül kérem küldjön egy privátot (nem adom tovább a címed csak szeretnék egykét dolgot kérdezni ).
2011. jan. 1. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. jan. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
film.....
2011. jan. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én farkastrófea vagyok!
2011. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Én az vagyok. Arggh.
2011. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A lycanthropy/likantrópia egy ismert betegség, SEMMI KÖZE A VÉRFARKASOKHOZ. A likantrópia az a mentális diszfunkció, amikor a beteg farkasnak (vagy más állatnak) képzeli magát.


Ajánlhatnék néhány szakkönyvet a témában, de nem hinném, hogy értékelnétek.

2011. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ezt most nem értem :( Linkelhettél volna képet, így nem tudom mit kell látni. Akkor ezek szerint, egy ember vérfarkasnak képzeli magát és teleugrálja az utcát ? Mert Én nem láttam ilyet, de a kocsmák környékén állítólag vanilyen ! Vérfarkasokat sem, de lehet őket idomítani ? Megcsinálják a házi munkát és elolvassák az olvasmányokat ? Megírják a leckét ? Ha igen, akkor nagyon érdekelnek !.
2011. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
12:56 valóban az vagy?
2011. jan. 1. 20:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Jajj én is az vagyok xD előszeretettel hozok vissza botokat, szeretem a kis rágcsálókat, ha vendégségben vagyok kergetem a macskát és hazafelé minden fát megjelölök xD


Ne itt keress elmebajosokat. Amúgy ez szimplán elmebaj xD

2011. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aki az, az magára fog ismerni a leírásomból, és nem a klinikai lycanra gondoltam. Ők valóban elmebajosok.
2011. jan. 2. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:

01-01 13:09

Ha még olvasod: engem érdekelnének azok a szakkönyvek!


Hogy a kérdező válaszára is feleljek: ilyen formában nem hiszek benne, szerintem csak mint betegség létezik.

2011. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!