Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éjfélkor a tükör előtt ki...

Éjfélkor a tükör előtt ki mernétek próbálni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy történet, hogy elvileg ha éjfélkor a tükör előtt gyertyával a kezedben állsz és elmondod h kampókéz, megjelenik az ördög. Ez igaz lehet?? Nem merem megcsinálni!


És van egy másik, amikor a 666-ot kell mondani háromszor és meghalunk. (ezt is a tükör előtt és gyertyával pontban éjfélkor)


Ha megcsintátok, írjatok lécci h mit tapasztaltatok!! (hü.ye válaszok és válaszolók kíméljenek)


2011. jan. 30. 13:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Már csináltam ilyet, nem történt semmi!
2011. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
mindegyiket megcsináltuk és ahogy várható volt, nem történt az égatta világon semmi.
2011. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha háromszor kimondod azt, hogy Candyman...(neki is van kampója) Vagy Bloody Mary...

Az ördög nem tudom miért jelenne meg, ha kamókezet szólítod.

Nincs ebben semmi logika.


Ha kíváncsi vagy, neked kell a tükör elé állni, nem másokat ugráltatni. :)

2011. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
a Bloody Mary-t mar megcsinaltam meg azt is hogy ejfelkor az utkeresztezodesbe elkialtod magad 3szor hogy ITT VAGYOK . Nem tortent semmi.
2011. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%
Mi kipróbáltunk minden ilyet...Nem történt semmi.De egynél a gyertya hirtelen elaludt és elkezdtünk fázni 28 fokba a szobába és bekapcsolt a gépemen eddig valami sosemhallott zene.De különösebb nem történt.Csak ennyi.
2011. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
JUUUUJ :D Nosztalgiaaaaaa :D Köszi ezt a kérdést :D felelevenítette bennem a "kampókezes" baromsággal kapcsolatos emlékeket :D Ezzel az idősebb bátyám rémisztett meg '98 környékén :D akkor én is nagyon félelmetesnek találtam :D de ne higgy ezekben a hülyeségekben :D
2011. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
62%
Egyesek még mindig itt tartanak? Nem lesz semmi, csak tini suni pizsi bulikon szopatják egymást ezzel...
2011. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
A kampókéz egy film.A 666 hülyeség.Az Én gyerekkoromban az volt a mítosz,hogy éjfélkor tükör elött meg kellett kérni a túlvilágot,hogy mutassa meg a túlvilági arcomat.Állítólag volt akinek megjelent valami szétrohadt ronda látványú arc és szörnyedt halt.De szerintem kamu.
2011. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
Ráadásul nem is a 666 a sátán száma...
2011. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
52%

Istenem... 2011-et írunk, és még itt tartunk?


Hát ez tényleg a közoktatás csődje :|

2011. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!