Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éjfélkor a tükör előtt ki...

Éjfélkor a tükör előtt ki mernétek próbálni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy történet, hogy elvileg ha éjfélkor a tükör előtt gyertyával a kezedben állsz és elmondod h kampókéz, megjelenik az ördög. Ez igaz lehet?? Nem merem megcsinálni!


És van egy másik, amikor a 666-ot kell mondani háromszor és meghalunk. (ezt is a tükör előtt és gyertyával pontban éjfélkor)


Ha megcsintátok, írjatok lécci h mit tapasztaltatok!! (hü.ye válaszok és válaszolók kíméljenek)


2011. jan. 30. 13:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Talán az igaznak beállított történetek miatt van aki hisz ebben..én mindig is bátornak tartottam magam ilyen téren, de kettőnél tovább nem jutottam soha(háromszor kell kimondani..).Egyik barátnőm például elmesélt egy történetet miszerint egyik lakótársa(az anyukájának a barátnője) ismert valakit aki meg csinálta a kampókezeset és nem történt semmi másnap azonban egy k...a nagy vágás volt a hátán kampó alakú..Ha meg nem is döglesz, de azt sem akarod hogy kb félbevágjanak..nemtudom igaz-e ...de ha belegondoltok, a filmekhez is odairják h igaz story, lefogadom h az olyanoknak a fele kamu..: D
2011. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

"Az Én gyerekkoromban az volt a mítosz,hogy éjfélkor tükör elött meg kellett kérni a túlvilágot,hogy mutassa meg a túlvilági arcomat.Állítólag volt akinek megjelent valami szétrohadt ronda látványú arc és szörnyedt halt.De szerintem kamu."


Ezt ahogy olvastam beleborzongtam. :D

Jó sztori. :)

2011. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Azt azért elmondanám, hogy a 666 az Ördög száma. Ha valami mellett vagy azzal ellentétben állunk, legalább tudjunk érveket hozni.

Kampókéz és társai mind rémtörténeteke, amiket táborozós estéken a tűz mellett lehet mesélni, hogy valaki tuti ne tudjon aludni, s így meg van oldva a tűz felvigyázása. :)

2011. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
azért nem történt semmi, mert nincs elég mágikus potenciálotok egy idézéshez. 1000 emberből csak ha egy képes rá és neki is képzés kell...
2011. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Vehehe nem 666 a sátán száma?Miért mi?198? Vagy a 112? Esetleg 911? :D
2011. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Én már volt,hogy belenéztem a tükörbe pislogás nélkül sokáig.Hát enyhén szólva félelmetes volt,egy idő után olyan volt,mintha nem is az én arcom lett volna...
2011. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Na, még a végén kiderül, hogy pislogással frissítjük a képet vagy photoshoppolunk...
2011. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

na egy uj remekmu... beirsz egy oltari nagy baromsagot kerdeskent, majd kikotod, hogy hulye valszokat nem kersz.


Megprobalok nem hulye valaszt adni sot, hogy konret valaszt adjak visszakerdeznek, hogy tisztazodjon nehany homalyos folt igy is elerve, hogy objektiv valaszt kaphass.


Melyik idozona szerinti ejfel az amire a kerdes vonatkozik

Milyen nyelven kell kimondani, hogy kampokez, hogy mukodjon

Hol kell, hogy legyen a gyertya? Mert ugye a "gyertyaval" kifejezes az lehet az, hogy a gyertya a kezedben van, lehet elotted, lehet csak a szobaban, meg van e gyujtva a gyergya vagy csak ugy van, milyen a szine a viasznak, illetve megfontosabban egy agu vagy tobb agu gyertya a kerdes

a 666 ot hatszazhatvanhatkent kell mondani vagy hathathat kent, esetleg hatszaz hatvan hat kent tagolva.


Ha mindezekre valszolsz komolyan, akkor en is tokeletesebb kepet kapok, igy kimerito valaszt fogok neked tudni adni

2011. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell oltogatni a kérdezőt, a történet nagyon is igaz. Én például kipróbáltam, és azonnal szörnyethaltam tőle...

...de már jobban vagyok.

2011. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Engem békává változtatott.

De már elmúlt.

2011. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!