Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen idézési praktikákat...

Ghostboy kérdése:

Milyen idézési praktikákat ismertek?

Figyelt kérdés
Ha próbáltátok valamelyiket, akkor írdjátok le mi lett az eredménye. :)
2011. febr. 4. 17:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
nem mondom még egyszer hogy aki nem tud normális választ adni az húzzon inne -.- vagy szólok egy modinak!!
2011. febr. 4. 17:30
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Itt te vagy a vicceskedő ember.
2011. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ghostboy

A neved alapján téged kellene megidézni!

2011. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ember húzzatok már innen a halálba. menjetek játszani a fikátokkal. nem az ilyen b*nkóknak szól a kérdés!!!!!!!!
2011. febr. 4. 17:40
 5/14 tetris ***** válasza:
34%
Óvatosan, mindjárt megüt a gutmann!
2011. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Engem nagyon érdekelnek az ilyen dolgok. Párszor próbálkoztam is - eredmény nélkül. (Bár így utólag örülök neki. :)) Gyertyával. Igaz, ez nem ,,szellemidézés" kategória, hanem csak simán gyertyavarázslat. És, ha nincs is eredméne, nekem tetszik és jó időtöltés. Megnyugtat. :D
2011. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

*eredménye

Egyébként miért jöttök ide, ha nem érdekel titeket ez a téma? Az ember általában azért ír ilyen oldalakra kérdést, hogy értelmes választ kapjon. Amit ti csináltok, az nem az a kategória. Már bocs.

2011. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ez az. nem arra vagyok kíváncsi hogy ki mennyire tud b.nkó lenn. hanem az általam feltett kérdés válaszaira!!!
2011. febr. 4. 18:13
 9/14 anonim válasza:
Ha más nem hajlandó erre, majd én írok valami értelmeset. :) Hallottam olyat, hogy egy papírra rá kell írni az ABC betűit, erre rakunk egy karikát (vagy egy kisméretű poharat, fejjel lefelé), amin rajt tartjuk a kezünket. Ha kellően ráhangolódunk a szellemidézésre (ezt a részt nem tudom bővebben kifejteni :S), akkor a kör vagy a pohár a betűk egyikére mozdul, többször egymás után, hogy aztán a végén egy szó, vagy egy mondat jöjjön ki. Az Investigation Discovery-n van egy olyan műsor, hogy Szellemlabor. Azt néha nézem, ott is vannak érdekes dolgok. :)
2011. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tetris ***** válasza:
Igen, de nagyon meredten kell nézni a karikát.
2011. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!