Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi praktikákat...

Milyen házi praktikákat ismertek arcápolásra?

Figyelt kérdés
Mert én imádom ezeket, de az internetesek közt egy csomó olyan "sk" cucc is van, amikhez patikában kapható olajok meg miegymások kellenek. Nem tudtok csak a konyhából jó trükköket?
2011. szept. 30. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Arcradír: kell bele cukor és méz, amíg kenhető, de szemcsés pasztát nem kapsz. Felkened az arcodra, dörzsölöd kicsit, és lemosod. Nem csak radírozásnak jó, de az illata is isteni, a méz pedig jó gyulladáscsökkentő, szóval pattanásos bőrre is jó.

Másik arcradír: keverj össze zöld teát (én simán kifőzök egy keveset) cukorral és babaolajjal, és ugyanúgy radírozd le az arcod. Én ezt egész testre is használom (mivel a hozzávalók olcsóbbak, mint a méz:D), hihetetlen bársonyos lesz utána a bőröd.

2011. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az elsőt ismertem, az jó is, de köszi a másodikért, ki is próbálom még ma :)
2011. szept. 30. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!