Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez igaz lehet, vagy csak egy...

Ez igaz lehet, vagy csak egy ügyesen megszerkesztett videó?

2011. febr. 15. 19:24
1 2 3
 11/29 Ixdecske válasza:
a 2. link ami le van írva tényleg nagyon jó annyi kivétellel hogy a vér nagyon világos. A friss vér sötétebb de egész hihető a vidi
2011. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Simán meg lehet rendezni ha van egy ikerpáros tesó meg a bátyuska.
2011. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

huh, a kérdező videójától eléggé paráztam =D szerintem meg van szerkesztve, egy komolyabb programmal, mint például a Sony Vegas, nekem is menne. De ez még nem változtat azon, hogy a szívem kihagyott egy ütemet, amikor csak úgy feltűnt a kiscsaj ^^

a másikon csak nevettem, nálam ott vesztette el a hitelességét, hogy amikor tükörben fotózza magát valaki, akkor minden megfordul, a bal lesz a jobb, a jobb meg a bal, de amikor láthattuk a képet, ugyanazt mutatták, mint amit amit mi láttunk a kamerában =D

2011. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Az ikerpáros elmélet nem rossz:)
2011. febr. 15. 20:50
 15/29 anonim ***** válasza:
Akkor lehet mégis igazam van a rendezést illetően?
2011. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem:) Mert tételezzük fel van két csajszi. Egyik A pont, másik B pont. Ez így akár megoldható is lenne, de mivel a kamera túl gyorsan mozog, hogy azt ki lehessen kerülni. Amikor az ajtóban jelenik meg a szellem, az egy dolog, fél pillanat alatt el lehet onnan tűnni. De a lépcsőről eltűnni, 1másodperc alatt, abból a szögből nézve, szerintem nem lehet.
2011. febr. 15. 21:07
 17/29 anonim ***** válasza:
Igazán?Miért nem ment vissza a kamerával végigpásztázni a lépcsőt?Ja!Mert a kiscsaj a korlát alatt lapult.
2011. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kamu, de ügyes. :D
2011. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Arra úgy látom, senki sem gondol, hogy közben a kamerát bármikor ki is lehetett kapcsolni, és újra inditani azonos helyzetben, és akkor semmi titokzatos sincs ebben.
2011. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gagyi :D
2011. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!