Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez igaz lehet, vagy csak egy...

Ez igaz lehet, vagy csak egy ügyesen megszerkesztett videó?

2011. febr. 15. 19:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ilyen nincsen. Egszerre a szellemek sem lehetnek több helyen, maximum szent Antal, de ő is csak azért mert Isten megengedte neki.


Nem így néz ki egy szellem.

2011. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 iDev ***** válasza:

"De a lépcsőről eltűnni, 1másodperc alatt, abból a szögből nézve, szerintem nem lehet"


És ha az a valóságban nem egy másodperc volt, hanem 5 vagy 10, csak azon a részen fel van gyorsítva a video?

2011. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem merem végig nézni mert sötét van és félek :DDD
2011. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Hugit lefekvés előtt egy csokiért rávették a "modellkedésre".

Szegény fésülködhet meg újra.

2011. febr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
ha valakit lehangolnék vagy nem azt mondom róla amit akar hallani akkor ne sértödjön meg ,, de szeritem az egyész paranormal actyvity nagy kamu megse lehet rajata iedni max 5 éveseknek komolyan mondom a harry potterből a voldemort rémísztöbb , meg egy sima srác beszerez egy HD kamerát érdekes . meg mindig ott történik valami ahova teszik a kamerát ,meg a srácnak tök komoly filmszerkesztős gépje és progija ban ezért bértne vághatna ki vmit a filmből vagy belertak szellemeket
2011. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
az előző vok .... ja és pont oda néz a pasas ahol megjelenik mind a 2 szer síka szar nem lenne a végén hirtelen rémísztő zene meg se ijednék :S
2011. febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:

Én az írásodtól ijedtem meg.

2011. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Kedves most elalvók és ezt a videót nézők!

Nem kell emmitől megijedni, ez egy amatőr felvétel. Egyébként ha szétnéztek a pasas videói közt, ugyan azt a szellemet videózza, vagyis szerekzti bele mindenhol :D Szánamas...

2011. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Willisz ***** válasza:
én a Paranormalt végig röhögtem pedig anyira mondták hogy össze sz@rom majd magam... egyébb ként elég jó kis videó haverom is csinált szellemes videót damillal és sokan elhitték pedig csak húzigált 1-2 bútort...
2011. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!