Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igenis tudni szeretném az...

Igenis tudni szeretném az igazságot! Léteznek? (Bővebben ent! )

Figyelt kérdés

Tudom, már sokszor volt ilyesfajta kérdés, de én igenis megakarok győződni róla, hogy léteznek-e vámpírok!

Kb. 3 éve kutatok/keresek...és csak kisebb dolgok vannak, amikkel esetleg betudnám bizonyítani, hogy tényleg léteznek, de nemrég történt velem egy olyan, hogy valaki felvett msn-re.:elég titokzatos volt, vámpírokról kérdezgetett meg, hogy hiszek-e az ilyen dolgokban...és volt egy mondat ami annyira összezavart, hogy most már tényleg nem tudom mit higgyek...azóta hiába keresem-semmi.

És ide most nem komolytalan, meg hülye válaszokat várok, meghogy agyamra ment a Twilight meg az ilyesféle dolgok-mert azt lesz*rom, csak az igazságot szeretném tudni!!!!

A válaszokat azért előre is köszönöm!:))


2011. febr. 19. 17:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*lent
2011. febr. 19. 17:01
 2/12 szamóca. válasza:
88%

van egy betegség amiből a vámpírokra következtetnek. porfiria a neve. annyiból áll, hoyg asszem a vashiány miatt vagy vmi vérbetegség miatt a beteg szeme és bőre érzékeny lesz a fényre (ezért sötétben tartozkodik), kifehéredik, az ínye elsorvad (ezért akár vámpírfognak is láthatod) meg a bőre így összeszottyad vagy micsinál:D

vannak olyan betegek akik valóban vért isznak a vashiány pótlására, de erről pontosan nem tudok lehet ez hülyeség, midnenesetre vashiányuk van az tuti :)

de nem fognak nekedesni az éjszaka közepén és átharapni a torkod.

2011. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze! Ha valaki MSN-en vámpírokról kérdezget, az több mint gyanús!!!
2011. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Figyi...csajszi/csávókám.Engem is komolyabban érdekel ez a téma. Még csak nemrég kezdtem magam beleásni mélyebben. Szóval sok mindent még nem tudok mondani. De ha neked akad valami információd ezzel kapcsolatban szívesen megbeszélném veled msn-en. Kíváncsi vagyok miért érdekel téged.Gélelemből vagy egyéb okokból. Megbeszélném...
2011. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen a trópusokon élnek a hideget nem bírják!
2011. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szamóca korrekt választ adott. Ebből ered az alap legenda, amit az emberek fantáziája és félelme jócskán kiszínezett. Aztán Hollywood kicsit kiszínezte, romantizálta az egészet, hozzáadott némi különleges képességet és a nagyközönség számára fogyaszthatóvá tette.
2011. febr. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nem tudom hogy léteznek-e de nagy esély van rá mivel minden kultúra még az európai "civilizáció"-tól elszigetelve is megemlíti őket. De egyrészről kételkedem is benne mivel hogy tudnának millió évekig rejtőzködni az emberek előtt??(tudom hogy vannak még fel nem fedezett élőlények de akkor is??) Nagyon be kellene illeszkedniük a társadalomba és teljesen elvesztenék önállóságukat mint számos népcsoport akik eltűntek a történelem süllyesztőjében.

Tanulság:

Ha léteznek is vámpírok teljesen beleolvadtak az emberek "civilizált" életébe.Elvesztették vámpír mivoltjukat.

2011. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ez engem is negyon érdekelne
2011. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
persze ha vannak vámpírok, azok valószínűleg msneznek. meg csillognak is tudod.
2011. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy finom-anyagi testben élő vámpírok (életerő- és lélekfény-zabáló szellemi lények léteznek).


Lehetséges, hogy mágikusan megkötnek fizikai testtel is rendelkező emberi lényeket.


Megszállás, "összeszokás".


Ez elég durva lenne, mert szerintem a vért valóban nem szabad meginni!

Még gondolni sem szabad(na) ilyesmire.


Aki ilyen kötésekbe kerül, valószínűleg elsötétedik az élete (minden tekintetben).

2011. febr. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!