Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igenis tudni szeretném az...

Igenis tudni szeretném az igazságot! Léteznek? (Bővebben ent! )

Figyelt kérdés

Tudom, már sokszor volt ilyesfajta kérdés, de én igenis megakarok győződni róla, hogy léteznek-e vámpírok!

Kb. 3 éve kutatok/keresek...és csak kisebb dolgok vannak, amikkel esetleg betudnám bizonyítani, hogy tényleg léteznek, de nemrég történt velem egy olyan, hogy valaki felvett msn-re.:elég titokzatos volt, vámpírokról kérdezgetett meg, hogy hiszek-e az ilyen dolgokban...és volt egy mondat ami annyira összezavart, hogy most már tényleg nem tudom mit higgyek...azóta hiába keresem-semmi.

És ide most nem komolytalan, meg hülye válaszokat várok, meghogy agyamra ment a Twilight meg az ilyesféle dolgok-mert azt lesz*rom, csak az igazságot szeretném tudni!!!!

A válaszokat azért előre is köszönöm!:))


2011. febr. 19. 17:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Még egy véleményem:

úgy gondolom, hogy a régi idők állatöléses, mészárlásokkal járó kultuszaiban valójában régen meghalt, valamilyen szinten "istenné" vált emberekből lett szellemi lényeket zabáltattak a megölt állatból felszabaduló éterikus erőkkel.

A gonosz "istenkultuszok" így születtek.

Nem biztos, hogy napjainkban nem "egzisztálnak" ezek az "istenek".

2011. febr. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is régóta kutattuk utánuk...
2011. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!