Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztatok már szellemmel?

Találkoztatok már szellemmel?

Figyelt kérdés
Mostanába nagyon foglalkoztat ez a téma,sokat kutatok utána.Én speciel még nem láttam,hallottam vagy érztem egyet se,viszont nagyon érdekelne ha valaki olyan aki már igen,megírná,hogy hogy,mikor.
2011. febr. 24. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Temetőben éjszaka szoktak lenni.Bár mondjuk én nappal sem szeretek temetőbe járni.
2011. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szellemmel speciel nem, de néha érzékelek néha erre tévedt asztrállényt és utazót, miegymást. Először elég ijesztő érzés volt, de mostmár inkább csak megkérem őket hogy menjenek el innen, kapcsolatot nem sikerült még sajnos létesítenem velük.
2011. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első: A temetőben való észlelésekről sokat hallottam már,kiváncsi vagyok milyen lehet,de én is úgy vagyok mint te,nem szeretek még nappal se ott járni. :S

Második:És honnan érezted? megérintett? meghallottad? észrevetted?

2011. febr. 24. 19:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok.


Én úgy érzékelem őket, hogy éjjel felriadok, vagy elalvás előtt egy nyugtalan érzés kerít hatalmámba, mintha figyelnének. Nehéz elmondani, egyszerűen érzem a jelenlétét. Olyan is volt már hogy a zárt, teljesen huzatmentes szobában magától elkezdett a szobabiciklin forogni a pedál. Biztos egy túlsúlyos kísértet volt :)


Marivs

2011. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Willisz ***** válasza:
100%
hát énis találkoztam szellemekkel hát nem tudom ki hog yvan vele sose hittem a szellemekbe asztán 2 éve már nagyon is hiszek hogy lehe tza pl hogy bevan csukva minden ablak ajtó és kinyíl az ajtó?? szerintetek? kicsit meg ijedtem de olyan is volt nyugottan gépeztem erre az ajtó kinyilt és mint ha valami hozá ért volna akkor is meg ijedtem ott hagytam a gépet kicsit később kimentem a monitor kivolt kapcsolva és nem én kapcsoltam ki még egyett leírok egyik reggel unokaöcsémmel játszottam amikor csengettek ki mentem megin csengettek megin kimentem szét néztem és utána megin csengettek kiszaladtam jobban szét néztem és a bejárati ajtó becsukódott ugy hogy rohantam be de sehol nem volt senki azt hittem valaki hülyül...
2011. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Fémfaház ***** válasza:

Én csak 1 kérdést szeretnék feltenni Marivsnak.

Ha sokan arról számolnak be, hogy kinyílt az ajtó, hozzájuk ért 1 kéz, kikapcsolt a monitor és tudják hogy asztrállény volt, akkor te honnan veszed, hogy nem árthatnak az embernek, amikor fizikai kapcsolatba kerülnek a tárgyakkal. Vagy van nekik valami törvényük, hogy játszani csak mértékkel?:D

2011. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én sem tudok ilyen "törvényről", hogy nem árthatnak az embernek. mondhatni ez szellemfüggő. :)

De léteznek, igen. Ők azok a lelkek, akik valamiért nem tudtak továbbmenni a köztes létből. Valamikor ők is emberek voltak, nem nem megfelelően éltek, vagy nem megfelelően haltak meg. Szóval maradt még itt egy kis elintéznivalójuk.

Én magam eddig egyszer találkoztam ilyennel. Egy közeli barátom édesanyja látogatott meg egy meditációmban, és velem maradt azt azt követő álomban is. A néni 45 éve halt meg, elég csúnyán, és azóta nem lelt nyugalmat. Az álmom végén azonban békésen tudott távozni.

Hát, nekem ennyi kapcsolatom volt eddig a szellemekkel.


Szép napot nektek!

ParlanDo

2011. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez ember függő, az ilyen asztrállények legtöbbször a saját érzéseink kivetülései, és minél erősebben tápláljuk irányukba az adott érzelmet, annál erősebbek lesznek. Igazából nem nagyon tudnak fizikai kontaktusba lépni a mi síkunkkal, tehát nem fog senkit megfojtani álmában egy dühös kísértet, vagy ilyesmi. Csak pszichikai és érzelmi síkon árthatnak az embernek, ez ellen kellőképpen fel kell vértezni magát.


Marivs

2011. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Cáfolnám , hogy csak pszichikai szinten tudnának ártani ugyanis nekem egészen már tapasztalataim vannak.Egyik éjjel kinyílt a csukott hálószoba ajtaja és egy magas sötét árny körbe sétált az ágy mellett , majd majd meg állt mellettem.és rám hajolt . Akkor 3- szor erősen mellkason ütött és ez fizikai szinten volt mert ébren voltam de annyira le bénított ,hogy mozdulni sem tudtam. se szólni.és nagyon elvolt a szoba sötétülve, . A 3. ütés után egyszerűen eltűnt. Reggel kékes foltok jelentek meg ott rajtam ahol megütött.
2011. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ünnepen meglátogatott egy elhunyt családtag, háttal állt, mert balesetben összeroncsolódott az arca.
2011. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!