Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi tortenik velem? Miert pont en?

Mi tortenik velem? Miert pont en?

Figyelt kérdés

Furcsa dolgok ezek.. En kb 18-19 eves koromig voltam a legerzekenyebb a szellemekre.. olyan szinten, hogy tudtam veluk kommunikalni is.

nem nagyon volt olyan nap, h ne lett volna vmi kis szellem kalandom.

Pl.:

akkoriban egy zsido csaladnak takaritottam. hatalmas haz, tele regi kacatokkal, harom szintes lakas. nagyon megbiztak bennem, meg a lakas riasztojanak a kodjat is megadtak, hogy mikor vegzem a takaritassal irjam be szepen es csak csukjam be magam mogott az ajtot.

na alenyeg, hogy egyik nap mar csak par tanyert kellett elmosogatnom es vegeztem is volna, mikor ereztem, h a nappalibol valaki figyel. (nem volt otthon senki de senki, csak en). nem foglalkoztam vele, mosogattam tovabb a konyhaban. aztan megint eszleltem valamit: van ez a periférikus látás, amikor nem pont oda nezel, de erzekeled, h a latokorodben tortenik vmi. na ilyen volt. igy lattam, h valami "elsuhan" a nappaliban. akkor nagyon rossz erzes fogott el. kaptam magam, ott hagytam a mosatlant es szaladtam le a mosokonyhaba, h vegyem a kabatomat es fussak hazafele. nagyon vert a szivem. aztan ahogy jottem fel a lepcson, kifordultam a folyosora amivel szemben a nappali allt. na akkor lattam meg. egy szurke ruhat viselo fekete haju csaj, nagyon koszos volt, ramnezett es elkezdett felem rohanni. ijedtemben nem tudtam mit tegyek es en is rohantam fele mivel arra volt az egyetlen kijarat. aztan mire elert vna hozzam, egyszeruen eltunt. masnap rettegve mentem dolgozni, de szerencsere nem maradtam egyedul a hazban valaki mindig maradt velem. de 1 hetig birtam azt a nyomaszto erzest es felmondtam..

aztan evekig nem tortent semmi. most 23 eves ujra kezdodott minden. ujra erzekelem oket, latom oket, sot miota ezt irom, mar ketszer hallottam horgest pedig egymagam vagyok. ujra ahol a part szakad..

Mit kellene tennem? nincs kedvem szolongatni oket.. csak hagyjanak beken...


2011. febr. 24. 22:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 Fémfaház ***** válasza:
52%
Ne félj, nem árthatnak neked. Az asztrállényeket maga a tudat teremti, nem szabad rájuk gondolni, hallgass zenét, nézzél filmet, vagy akármit. Vagy gondolj arra, hogy ők lelkek, mert azok is, és benned is van 1 lélek, ami megvéd.
2011. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 A kérdező kommentje:

koszonom, h valaszoltal :)

probalom oket kizarni de nem megy. zenet hallgatok ezerrel de akkor is erzem oket.

nem hinnem, h bekattantam volna. egy hettel ezelott meg semmi bajom sem volt. most meg mar ejszaka is alig hagynak aludni. leszivjak az energiamat. nappal faradt vagyok es ingerult. tenyleg nem tudom mi tevo legyek es mi valthatta ki ujbol ezt az allapotot...

2011. febr. 24. 22:59
 3/81 anonim válasza:
46%
olvasom amit irsz és szeretném ha tudnád,van megoldás számodra. az,ami számomra is megoldás volt az életemre.neked sincs más.Jézus segithet,segiteni is fog,ha te is akarod. Ö akar segiteni,vár is rád most. csak ha akarod.ne félj,mert Jézus szeret nagyon téged!
2011. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 Fémfaház ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Sz.rd le őket, az a céljuk, hogy figyelembe vedd őket, mivel már rég nem foglalkozik velük senki, és így próbálják feledni, hogy már nem e-világiak. Jársz amúgy edzeni valahova, mert úgy könnyebb őket kiverni a fejedből, ha hullafáradtan hazamész és kidőlsz egyből:)
2011. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 A kérdező kommentje:

a munkam elegge leszivja az energiamat, olyannyira, h egy gyors zuhi es mar alszom is.. aztan hajnal 3kor ebredek is..:S mivel valami fel kelt. annyira nem felek. nem nagyon foglalkozom veluk, de minel jobban mellozom a kozeledesuket, annal jobban nyomulnak..

ami mar nem csak felelmetes, de bosszanto is. .

azt nem ertem, h miert en?? nem sokan lathatjak oket.. sokan erzekelik oket, de en meg lathatom is oket.. ez veletlen vagy celja van velem? nem tudom

2011. febr. 24. 23:10
 6/81 A kérdező kommentje:

az elozo valaszolonak is koszonom a kedves szavakat :)

de mar 14 eves koromban tul estem a minden napi imadkozason, es motyogtam magamban jezushoz, de nezd meg hol tartok.. meg mindig ott ahol akkor. nem vagyok hitetlen, felre ne erts, hiszek Istenben! csak ugy gondolom, ezt most maskepp kell megoldanom

2011. febr. 24. 23:14
 7/81 Fémfaház ***** válasza:
Hát ha egyre durvábban viselkedik akkor lehet az 1 démon is. Akkor démonűzőt kell hívni, vagy tarts magadnál 1 Bibliát. Bár ennek a Bibliás dolognak, hogy mennyi a valóságalapja azt nem tudom. A legfontosabb, hogy ne félj, soha, sehol, semmitől és senkitől.
2011. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:
Neked volt mar valami hasonlo tapasztalatod? te is latod oket?
2011. febr. 24. 23:20
 9/81 anonim ***** válasza:

Van otthon valamid amivel tudsz, hangot, képet rögzíteni?

Talán készítjetnél felvételeket, ugyanis vannak biofizikusok, akiket érdekelhet a dolog tudományos szemszögből!

2011. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 Fémfaház ***** válasza:
Nem, de rengeteg információm van a felsőbb dimenzióbeli lényekkel kapcsolatban. Szerintem a zsidóházban volt 1 elveszett lélek, vagy démon. A zsidók a démonok "szolgái".
2011. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!