Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert tortenik ez velem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tortenik ez velem? Mit tudnek tenni, hogy ne legyek feltekeny?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki az egyik bulin udvarolt nekem, illetve utana is. Meglattam ma az egyik disco honlapjan par kepet, ami teljesen felzaklatot. Ugy neztem, hogy o is ott volt, mivel tobb adat is passzol a pasi kozott aki a kepen van es kozotte (ugyanolyan inge van neki is, kb ugyanolyan magas, mint o; ugyanolyan nadragja is van, mint neki, haja is ugy van "belove", mint neki) de az a helyzet, hogy csak hatbol van kep, es nem vagyok 100%-osan biztos, hogy o az. Ami pedig a legrosszabb, hogy egy csajjal lattam a kepeken, akivel nem vagyok biztos, hogy csak beszelgetett, vagy esetleg smarolt is vele (nehezen lehet kivenni a kepbol); es ami meg furcsa, hogy a srac bulikba nem szokott tancolni.

Nem tudom mi van velem, nem jarunk a sraccal, de nagyon tetszik, es ha meglatom egy csajjal, mindig feltekeny leszek es elszomorodom, hogy lehet, hogy a baratnoje. Remeket latok akarmilyen csajjal megall beszelgetni, mindig az jut eloszor eszembe, hogy biztos vele jar vagy van kozottuk valami.


2011. júl. 8. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj le,ne görcsölj ennyire!Nem ő az egyetlen pasi a világon. :)
2011. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem o az egyetlen pasi a vilagon. De nekem o kell, es mindig a legrosszabbra gondolok; miert vagyok ennyire feltekeny, ha nincs is kozottunk semmi?
2011. júl. 8. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:

A választ te írtad le...MERT Ő KELL!

De nem érdemes olyan szekér után futni,amelyik nem vesz fel.

2011. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De honnan tudhatom, hogy "nem vesz fel"? Azon a bulin igencsak ram volt szallva + utana is amikor talalkoztunk bokolt, meg viccelodott velem.
2011. júl. 8. 23:59
 5/5 anonim ***** válasza:
És keresett utána? Tudja az elérhetőséged?
2011. júl. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!