Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ha hülyeségből...

Szerintetek ha hülyeségből bejelöltem a sátánt facebookon abból baj lehet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 19:09
1 2 3 4
 21/36 M@x ***** válasza:
12 vagyok és igen fiú, és te?
2011. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Willisz ***** válasza:
uram isten kiket meg nem lehet találni facebookon XXXD
2011. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
jaja:DDD
2011. márc. 5. 20:51
 24/36 anonim ***** válasza:

Igen, lehet belőle baj.


Ha Jézus baráti köréből jelölsz be valakit, akkor esetleg megkeresnek, téríteni. Attól függően, hogy mennyire fanatikusok... nem jó mulatság.


De a sátánnal rosszabbul járhatsz: ugye ezeket a lapokat a titkosszolgálatok is nézik. Ha sikerül kifognod egy aktív sátánista szektát, amelyik mondjuk ideggázt dob le valahova, akkor előbb-utóbb meg fognak keresni (nekik kiadják a címed is, 5 perc alatt megtalálnak akkor is, ha közben törlöd magad), és elvisznek majd valami nyugodt helyre beszélgetni, hogy hogy gondoltad ezt és mik a szándékaid.

2011. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
...ja: és akkor se jársz sokkal jobban, ha a sátánisták keresnek meg. Tudsz-e autót vezetni, meg ilyesmi.
2011. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Te jó ég tényleg de még nem igazolt vissza csak nem szekta!
2011. márc. 6. 13:18
 27/36 anonim ***** válasza:
Bejelölés visszavonása?
2011. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Bocsi h megkérdezem de azt h kell mert még nem rég lett facebookom és nem tudom!
2011. márc. 6. 14:27
 29/36 A kérdező kommentje:
Már rájöttem és visszavontam!M@x ha még erre jársz vond vissza te is szerintem nehogy vmi vallási szekta legyen ne csak egy vicc!
2011. márc. 6. 14:31
 30/36 M@x ***** válasza:
Én nem félek az ilyenektől, és neked se kell, a többiek csak élvezik, hogy elhiszed, hogy egy szekta. Számold már össze kérlek, hogy mennyi Jézus Krisztus van fent a Facebook-on. Engem már vagy 6 db visszaigazolt. Nyugodtan vedd fel legalább majd nem mernek a többiek bökdösni!
2011. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!