Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha csak simán ölelgettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha csak simán ölelgettek egy lányt, akkor tetszik nektek, vagy csak hülyeségből csináljátok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy osztályba járok, ebbe az évbe jött át egy másik osztályból. Előtte nem ismertem, de jó fej, mivel kevesen vagyunk az osztályban, ezért mindenki mindenkivel jóba van, együtt hülyülünk, beszélgetünk, nem alakultak ki klikkek. Ez a srác pedig néha oda jön hozzám, és megölel, van, hogy naponta többször is, leül mellém, és néha néz is. A gáz az, hogy van barátnője, én őt nem ismerem. Nem is viszonozom az öleléseit, mivel nem akarok kettejük közé állni. Szóval a kérdésem az, hogy ezt miért csinálja? Csak viccből, vagy mert akar tőlem valamit?

Én 19, ő 20


2011. szept. 22. 18:16
 1/6 bakcsorider ***** válasza:
100%
Szerintem mikor merevedése van akkor odamegy és "hátha lesz valami" alapon megölel :)
2011. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szemelyiségtől függ, lehet csak szereti az öleléseket és rajtad torolja meg (: Bár, én nem ismerek túl sok olyan fiút aki érés nélkül tenné csak mert jól esik neki. Legjobb szerintem az lenne hogy megkérdeznéd hogy mit szólna a barátnője ha látná hogy egy másik lányt ölel. A reakciója mindent elmond, ha meg csak barátilag gondolja akkor meg átöleled utána és megérti hogy attól még nem akarod elküldeni a ..csába ^^
2011. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja, hogy én tudom, hogy van barátnője. Az meg elég kellemetlen lenne, ha így kibukna belőlem, hogy miért ölelgetsz. Jól esik, meg minden, de nem akarok én lenni az a bizonyos 3. Van, amikor rám is kacsint, én meg zavaromban csak mosolygok. Mindig arra gondolok, hogyha a barátnője ezt látná... nagyon lelkiismeret furdalásom lenne, mivel nem vagyok az a típus, aki csak simán lenyúlja más pasiját.
2011. szept. 22. 18:30
 4/6 sztbali ***** válasza:
Valszeg nyitott kapcsolata lehet a barátnőjével. Nem annyira komoly vagy szoros. Amúgy megölelni egy lányt nem feltétlenül jelent szerelmet. Lehet, hogy csak jólesik neki.
2011. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha áll a farkam akkor
2011. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam lányokat ölelgetni de nem ölelgetnék olyan lányt aki abszolút nem tetszik.

De nem tudom mi járhat más fejében, lehet hogy valaki a ronda lányokkal is tök jól elvan.

2011. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!