Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok a Yetiről?...

Mit gondoltok a Yetiről? Óriás emberszabású majmok a hegyekben, esetleg földönkívüliek?

Figyelt kérdés
A földönkívüli dolog nekem sem jutott volna eszembe, de több olyan dolgot olvastam, hogy UFO észlelésnél szőrös majmokat láttak felbukkanni.
2011. márc. 17. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom ,hogy a jeti dolog egy felfújt legenda. Annyi faj van amit még nem fedeztünk fel,nyilván ez is egy ilyen. Csak mivel nem sikerült még befogni egyet sem,mindenféle misztikus dolgot hozzáképzeltek.

Én amúgy hiszek a természetfelettiben, az UFO-kban is,de a jeti szerintem csak egy még fel nem fedezett faj,ami valahol a majmok és az ember között lehet.

2011. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

van párféle kitalált lény..

fura módon egyikből se sikerült még 1 példányt se találni.

kamu mind.

2011. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg van olyan képességük, ami miatt nem tudod elfogni őket.
2011. márc. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"de több olyan dolgot olvastam, hogy UFO észlelésnél szőrös majmokat láttak felbukkanni."


Néha az észlelők egymást is látják :)

2011. márc. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1.MINDEN MAJOM SZŐRÖS!!!IQ fighter...:D

2.hol olvastad, esetleg megszakadnál ha belinkelnéd nekünk?


létezik 1 ritka faj, a hegyi gorilla, igaz nem fehér a szőre és afrikában él de legalább hegységben...


amúgy ha vmi barmok látnak 1 "ufo"t akk szerinted nem érdekli az a majmokat is??

de szólok hogy az ufokat nem földönkívüliek vezették!

2011. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egy könyvben olvastam itthon, amúgy nem fehér színű volt, hanem barna, szóval lehet hegyi gorilla
2011. márc. 18. 18:48
 7/11 anonim ***** válasza:
ok, csak a yeti fehér...már ha létezne....
2011. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Így van! A yeti fehér.

És szabadidejében pingvinekkel golfozik.

2011. márc. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én már láttam a yetit. Az osztálytársam maga. Eskü, mindenki így hívja, és elég valóságos.
2011. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A yeti máramár bebizonyosodott, hogy nincsen. egy ember halála előtt bevallotta, hogy ő csinálta a hisztériát a nagy lábnyomokat meg videó felvételeket. nem is oyla régen halt meg kétezres évek elején. Még láttam is az akkori híradóba bemutatták sőt azt is megmutatta, hogy mivel csinálta a lábnyomokat. ufok lehet léteznek. nem tartom kizártnak.
2011. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!