Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Paranormal Activity 2 igaz...

Paranormal Activity 2 igaz történet alapján készített film?

Figyelt kérdés

Ha igen hol találok rólla le írást ami alá támasztja hogy igaz volt ? Esetleg írhatnátok történeteket is természetesen ha tudtok e féle dolgokról :) szívesen meg hallgatok mindenkit :)



PLS : Nem ide tartozó , trágár , rosszindulatú komikat NE ! THX


2011. ápr. 12. 14:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%
Minek teszel fel kérdést, ha te már eldöntötted magadban a választ?
2011. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

wikipédián fennvan h az egynek csináltak alternatív befejezéseket. szted ha igaz történet lenne akk mégis hogyan csinálhattak volna több befejezést amiből kiválasztották a legjobbat?


előzőnek igaza van

2011. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
kérdező gyorsan olvas kevesebb mint 1 perc alatt elolvasott 1,5 a4es oldalt majd kijelentette h a 14.29esre hogy hülyeség
2011. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
bocs elnéztem az előző válaszom semmis
2011. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
A filmnek az első része és a második része is eggyezik. Az első rész igen értelmetlen volt a második rész ki egészítette az első részt... Ez az én véleményem és nagyon jól meg van csinálva a film a 2. rész nekem jobban tetszik... Egyébként elnézést ha valakit meg sértettem... Végülis bárki formálhat erről véleményt csak én azt akartam ki szűrni hogy aki tudja a való igazságot h az írjon :) ;) 1 kis csel volt :P ha jobban meg nézitek a filmet és össze teszitek a fonalakat minden eggyezik és meg kapjuk az igazságot is szerintem hogy ez 1 igaz történet ! 19/L
2011. ápr. 12. 15:00
 16/27 anonim ***** válasza:
29%
nagyon egyszerű a válasz hogy miért tartják itt ennyien kamunak a filmet, mert fosnak a filmtől,és nem merik elhinni hogy igaz lehet a film...
2011. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

bizony minden igaztörténetnek van egy forgatókönyvírója


úgyérzem már mindegy mit írok/írunk te akkor sem hiszed el hogy ez fikció

2011. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz, hanem azért találták ki, hogy többen kíváncsiak legyenek rá. Meg gondolj bele: Ha állítólag ezeket egy család vette fel, akkor kevesebb pénz ment el a minőségre ( már nem azért, de egy kalap sz@r az egész).
2011. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
15:13 Teljes mértékben tökéletesen 100%-ra 1et értek veled :):):) De a többieket nem akarom meg sérteni... :D
2011. ápr. 12. 15:44
 20/27 anonim ***** válasza:
63%

Komolyan nehéz felfognod, hogy nem igaz?!

Sem az 1. sem a 2. része.

Ezt csak azért mondják, hogy jobban bele tudd élni magad.

És jól is csinálják, mert ha én meghallom egy film elején, hogy igaz történeten alapul már megborzongok.

De ahogy te az elején ócsárolod a többieket, hogy csak akkor írjanak, ha pontosan tudják, hogy nem igaz, akkor te se írj addig, amíg nem tudod 100%-ig biztosra, hogy igaz.

U.i.: a készítők is elismerték, hogy nem igaz.

2011. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!