Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Paranormal Activity 2 igaz...

Paranormal Activity 2 igaz történet alapján készített film?

Figyelt kérdés

Ha igen hol találok rólla le írást ami alá támasztja hogy igaz volt ? Esetleg írhatnátok történeteket is természetesen ha tudtok e féle dolgokról :) szívesen meg hallgatok mindenkit :)



PLS : Nem ide tartozó , trágár , rosszindulatú komikat NE ! THX


2011. ápr. 12. 14:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
92%

Nézzük a tényeket:

Körülbelül 10 nap eseményeit foglalja magában a film. HD minőségben -ezt kihangsúlyoznám- kérdezem én (bár nem tudom mennyire vagy otthon a számítástechnikában) mekkora adathordozó kell hogy egy HD minőségű videó filmet akár 10 órában is eltároljon (nem csak 10 óra) és ne teljen meg? (Erre egy pl. a bankok biztonsági kameráján miért 2 pixeles ember szaladgál és miért nem egy HD minőségű ember?)Első bökkenő. Tegyük fel van nekik (nem lehetséges de tegyük fel) ezesetben:


Következő kérdésem: Ha igaz történet alapján megtörtént volna egy házban mint az első részben. ELSŐ RÉSZBEN! akkor miért forgatnak második részt? MÁSODIK RÉSZT! Itt a kulcs. Ugyanilyen alapon ha forgatnának a japán földrengésekről egy filmet nem lenne neki második része -MÁSODIK RÉSZE- ami az USA-ban játszódna.


Harmadik bibi: A film rendezője megmondta, hogy kamu.


Szép napot : Greeze voltam .

2011. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Én szépen írtam volna hogy " nem igaz " de neked játszani kellett az agyadat hogy de igaz mi az hogy nem igaz ?? akkor kérdezem én minek teszel fel kérdést??

pszihiátria vagy egy címet privibe és akkor megnézlek élőbe ha van rajtad szemüveg meg öltöny már nem lehetsz olyan hülye mint látszik ;)

2011. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
77%
Jézusom! Kérdező,nőj már fel!! Ez hollywood! semmi valós nincs benne..akkor Micimackó is létezik?
2011. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nincs veled, csupán annyi, hogy van egy elképzelésed a dologgal kapcsolatban, megkérdezel másokat, és mindenki, aki nem azt mondja, amit olvasni/hallani szeretnél, azt szépen lefikázod.
2011. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
52%
Vélemeényem az hogy ratyi mind kettő :D nekem unalmas volt az egész és túlvan értékelve nekem ez a véleményem:)
2011. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
46%

A véleményem az,hogy igenis egy jó film volt,az én tetszésemet elnyerte,de szerintem sem igaz történet.

De viszont az más kérdés,hogy léteznek e a valóságban ilyen jelenségek vagy nem...

2011. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én csak az elsőt láttam,de ha jól megfigyeled néhol az ajtón látszanak az árnyékok ami azt jelenti hogy operatőrök vagy vmi filmesek járkálnak ott,amiből arra lehet következtetni,hogy nem igaz.Figyeld kritikus szemmel a filmet és meglátod.Ha tanulsz médiát akkor vidd el médiaórára és a tanárod felvilágosít a kameraállásokról,ami szintén filmes munkához kapcsolodik ami bizonyítja hogy dolgoztak rajta tehét nem véletlen vagyis kitalált megírt sztori.
2011. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!