Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehetett? Sziasztok!...

Kira20 kérdése:

Szellem lehetett? Sziasztok! Szeretném megosztani veletek azt ami a tegnapi nap történt velem. Ha valakinek van valami ötlete az írja meg nekem léci, mert eléggé parázok.

Figyelt kérdés

Azt történt, hogy a barátaim elhívtak egy buliba estére.

Egész nap jó hangulatom volt még anyummal a szobát is át rendeztük, szekrényeket, ágyakat stb.

Így az én tükrös szekrényem közvetlenül az ablakommal szembe került.

De kanyarodjunk vissza az estémre.

Készülődtem elmentem fürödni, anyum meg az 5 éve húgom bent voltak a szobában.

Nekünk egy régi házunk van olyan 70-80 éves és a fürdőszoba ajtó meg ilyen toló ajtó amit ki be kell tologatni.

Egyszer csak ez az ajtó el kezdett nyikorogni mintha valaki beakart volna jönni, oda néztem de nem volt ott senki, majd visszafordultam és akkor azt látom, hogy a kád feletti pipere polcról esnek a fejemre a dolgok, majd ezt követően a polc is rám zuhant.

Azonnal kimásztam a kádból és szaladok anyumhoz, hogy itt szellemek vannak , biztos nem akarják, hogy buliba mennyek.

Anyum azt mondta, hogy ne viccelődjek a szellemekkel, mert az soha sem jelent jót.

De én csak tovább hülyéskedtem és sminkelés közben bele a tükörbe vigyorogva a következőt mondtam.

"Ha ha szellem nem sikerült a terved mégis elmegyek a buliba."

Ahogy ezt kimondtam felálltam, hogy megyek kifelé az ajtón, és ha hiszitek ha nem mintha földbe gyökerezett volna a lábam, nem mozdult a bal lábfejem és úgy éreztem, hogy valaki a térdkalácsomat ketté akarja törni.

Nagyon fájt el is sírtam magam annyira.

Anyum próbálta mozgatni, hogy biztos csak begörcsölt de nem lett semmi változás csak fájt.

Már annyira, hogy könyörögtem, valakinek de nem is tudom kinek, hogy "hagyd abba nem csináld nem megyek sehova csak engedj el!"

Ekkor a lábam kezdett kilazulni már tudtam mozgatni a lábfejemet, de még gyenge volt.

Körülöttem hideg levegő de én tűz forró voltam és szakadt rólam a víz.

Leültem a székre de még mindig éreztem a hideg levegőt magam mellett.

Egy idő után elmúlt, de még mindig félek.


2011. ápr. 15. 10:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát..meglehet, hogy szellem volt! Hány éves vagy?
2011. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:

Az nem lehet, hogy csak beképzelted ezt magadnak? Tereld el a figyelmed valamivel, ne gondolj rá, más is csinált már olyat, amit a szellemek nem akartak, és mégis túl élte.


Különben is, miért ne akarták volna a szellemek, hogy ne menj a buliba?

2011. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

"Különben is, miért ne akarták volna a szellemek, hogy ne menj a buliba?" Pont azt akarták hogy ne menjen.


Elég fura, nehéz bármi természetes magyarázatot találni az esetedre.

2011. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Ha ez mind igy történt, általában egy jó akaró "szellem" volt, aki figyelmeztet valami bajra.
2011. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok és az is lehetett, hogy egy védő angyal volt talán történt volna velem valami a buliba. Nem?

Biztos, hogy nem képzeltem be mert évek óta történnek velem furcsa dolgok.

2011. ápr. 15. 11:00
 6/22 anonim ***** válasza:
Én hiszek ezekben de szerintem neked csak jó a fantáziád.....
2011. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Érdekes ha te is hiszel benne, akkor miért kell leoltani az embert????

Vagy szerinted este 9 órakor képzeltem az egészet?

2011. ápr. 15. 11:30
 8/22 anonim ***** válasza:
Van rokonod aki meghalt? Mert akkor sztem ő volt mert tudta h vmi baj érhet ha elmész. Vagy ha nem akkor az őrangyalod volt! Ne félj!Ez jó! Lehet h elütött volna 1 autó v busz stb.Aggodalomra semmi ok!Csak megmentett vmi rossztól :)
2011. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Sztem, akármi is volt, rosszat biztos nem akart. Megérzésekre is mindig hallgatni kell, sztem. Valószínűleg van szellemvilág és akik ezzel foglalkoznak azt mondják nem szabad őket ingerelni, megidézni. Pár éve az otthonomban résztvettem egy szeánszon fényes nappal, háát nem volt semmi. A férjem aki nem hitt az ilyen dolgokban, teljesen elfehéredett, de a barátnőm is paff lett. Szóval talán jobb nem bolygatni őket !!!
2011. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Szia

Ezt hogy érted hogy jobb nem bolygatni őket tudna nekem ártani egy szellem?

Sokat olvastam ezzel kapcsolatban és azt is írták sok helyen hogy ha tükör ablakkal szemben van az lehetséges hogy azon keresztül tudnak át jönni vagyis az lenne az átjárójuk.

Nekem meg pont úgy van a tükrös szekrényem de nem merem vissza fordítani mert attól félek hogy itt ragad a szellem ha még itt van.

De ha védő angyal volt és nem akart bántani akkor mért okozott fájdalmat??,

Azt is írták hogy lehet egy démon nem tudom akkor most melyik.

Szerintetek?

2011. ápr. 15. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!