Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon videót akarok...

Facebookon videót akarok megosztani az üzenőfalon, miért nem tölti fel? Tallózásnál kiválasztom, elküldöm, de nem csinál semmit, illetve kiír valamit, de nem tölti. Fényképet azt tudok, videót nem.

Figyelt kérdés
"Úgy tűnik, hogy a felugró ablakokat blokkoló alkalmazás van telepítve a böngésződben. A videók könnyebb feltöltése érdekében (és ne lásd ezt az üzenetet) add hozzá a Facebookot a kivételekhez a program beállításainál." Ezt írja ki, de ezt nem találom, hogy hol tudnám beállítani, valaki segítene??!!!
2011. okt. 22. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt úgy, hogy a fényképeket sem akarta felrakni, nem írt ki semmit, csak egyszerűen nem ment fel, hiába próbálkoztam vagy ötször. Aztán egy fél óra múlva meg ott volt ugyanaz a videó ötször. :D Szóval türelem.
2011. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ha már ezt írta ki, akkor kapcsold ki a blokkolást, attól függ milyen böngésződ van. Bár szerintem nem ez a baj, egyszerűen csak most szarul megy a face.
2011. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de pont az a kérdésem, hogy hogyan kell kikapcsolni a blokkolást? Nem találok olyant, hogy "program beállításai", és nem töltötte fel később sem 20szor, nem is megy a töltés csíkja. Szóval nem a facebook rossz, hanem nekem van beállítva valami tiltás, de nem találom, hogy hol kell beállítani.
2011. nov. 2. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondom, böngészőfüggő. Felugró ablakok tiltása, ilyesmi. De szerintem nem az a baj. Nekem is tiltva vannak a felugró ablakok, mégis feltölti a face-re.
2011. nov. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!