Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok a szellemvilágró...

Mit gondoltok a szellemvilágról, szellemekről?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek az ien lényekben de az aki hisz ien lényekbe mire alapozza feltevését?A gonosz lélekben és a kisértő gonoszban hiszek de ien badarságokban mit szellemekben nem hiszek
2011. júl. 4. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
én hiszek bennük. Apám mesélt pár esetet. Mint vállakozó minden felé dolgozik és tapasztalt már néhány néhány, tucatnyi furcsa esetet. Itt Magyarországon és látott is már elmesélte őket. Elég meggyőző. A hazugság meg ki zárva. Egyrészt miért hazudna a családjának? Más részt nem meséli el másnak szóval ezért pénzt sem kap. Semmi érdekes nem fűződik hozzá, hogy hazudjon. Az egyik legemlékezetesebb amit mondott az egy Fácánkert nevű tolna megyei településen történt vele. Ha érdekel leírhatom ide is. de már más kérdésnél tucatszor leírtam.
2011. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Bocsi, de engem naygon érdekelne! Nálunk i svannak fura dolgok és nem tudom hogy lehetne megszüntetni..... :(

A kérdezőnek: Olyan nincsen,h kísértő gonosz van szellemek meg nincsenek! Mint ahogy nincsen jó, rossz nélkül! :)

2011. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát jó. fácánkert egy falu Tolna megyében. Van egy kastély ott. Az alagsorban volt karbantartási munkája. A polgármester bízta meg vele. tavaly nyáron történt a munka területen reggel 8tól délután 4 ig lehetett lenni. Utáni a felső szinten dolgozó irodisták elmentek így a kastély is zárva lett. na a lényeg. Az alagsorba volt. Vitte magával a szerszámait is meg mindent ami kell a munkájához. Mesélte, hogy amiket letett azok eltűntek vagy más helyre kerültek. sose volt ott ahova letett valamit is. Ezen kívül furcsamód a nyári melegben folyton hideget érzett. Mesélte, hogy voltak hatalmas vas ajtók olyan vastagok amik hogyha becsukódnának akkor a túl oldalon rekedt ember hangját nem halották volna meg. talált ott hagyott orvosi tűket és fecskendőket. fehér orvosi köpenyeket. Ketreceket. Nagyon rossz érzésekről is beszámolt. Meg olyanról is hogy végig egy nyomasztó és sötét érzései voltak. de mind ezen dolgok mellett eltörpült az amit mondott neki a polgármester miután elmesélte neki az élményeket. Aláíratott vele egy papírt titokvédelmet majd azt mondta, hogy vannak ott olyan dolgok amiknek nem ott a helyük. Az irodisták pedig váltig állítják fater szerint nincsen ott semmi. Az alagsorban a kommunizmus idején állatkísérletek folytak.
2011. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Miss Cicca válasza:
40%
Én hiszek a szellemekben, sőt látom őket. Gonosz lélek és kísértő gonosz NINCS! Bár mindennek akkor "hatalma" van, amennyit megengedünk neki. Nem félek a szellemektől, nem bántanak.
2011. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem hittem bennük, de egy élmény a megrögzött szkeptikusból kicsit nyitottabb gondolkodásmódot csinált. Éjjel felébredtem arra, hogy becsukódik az ajtóm. Gondoltam, a testvérem, de minek jönne át éjjel a szobámba? Hallottam a meztelen talpakat a fapadlón és még mindig gondolkoztam, hogy minek jön ide?? Aztán beugrott, hogy de hát ő nemrég elköltözött!!! Na, itt bepánikoltam, mert a léptek közeledtek és bebújtam a takaró alá. (mit is tudna tenni ilyenkor az ember?) A léptek közeledtek és megálltak az ágyam mellett. Aztán sokáig vártam, de semmi, kinyúltam a paplan alól és felkapcsoltam a lámpát, majd erőt vettem magamon és kibújtam én is. Senki nem volt ott! Ezt azóta is emésztgetem és próbálok ésszerű magyarázatot találni, de nem tudok. De egy biztos: azt az iszonyatot és rettegést senkinek nem kívánom! Annyira féltem, hogy szinte fizikai fájdalom volt.
2011. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Az igazság odaát van.
2011. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amikben hiszel, pont azok a szellemek. Nézz meg pár sorozatot a zone reality csatornaszerűségeken ezzel kapcsolatban, ne a rohadt moziban erezd a szemed, h ott mi a szellem.

Jah, és nem csak szellem, nem beszélek többet, járj utána, mert még egy egész világra kellene kinyitnod a szemedet ezekkel kapcsolatban.

2011. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!