Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez a kép valódi? Elfogták a...

Ez a kép valódi? Elfogták a Loch Ness-i szörnyet? Mit tudtok erről a képről, esetleg tudtok linket adni ahhoz a cikkhez amiben erről írnak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 16. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem a loch ness-i szörnyet, mert miért ne maradhatott volna fent abban a zárt tóban. A helyiek közül mindenki látta már szinte, de kétlem hogy ez a kép igaz. Gondolj bele találnának egyet abból mekkora cirkusz lenne!
2011. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

aha, 2009-ben elfogták és lefotózták, de azóta egy hírekben sem volt benne, csak a paranoemalnews nevű minden bizonnyal hiteles site-on jelent meg.....

ja

2011. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

ez kb 15-20 éves kép. még javában gyerek voltam amikor láttam ezt a képet egy könyvben.

32/N

2011. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem valódi kép, abból már nagy szenzáció lenne.
2011. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
én is láttam ezt a képet, szerintem igazi, de nem "Nessi" az, hanem valami óriás újféle tengeri herkentyű volt...nem dínó
2011. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

19:38-nak

Sőt, még nem is éltél, amikor a kép készült. 1977. áprilisában.

2011. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A képen látszik hogy ez a kép egy tengeren, vagy óceánon készült. A part még sehol sem látszik a képen, de azért ha egy tóban készítették volna, akkor még ha halványan is de látszana a part. Szerintem.
2011. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Platypus ***** válasza:
A fotó könnyen lehet eredeti(nem manipulált), de hogy nem Nessi van rajta, az felettébb valószínű. Szerintem ez valami tengeri herkentyű maradványa, miután minden ehető vagy felhasználható darabot levágtak róla. Esetleg eleve döglött volt és kutatási célból húzták ki.
2011. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tehát '77-ben készült? És mit lehet tudni róla, ki csinálta, hol, meg ilyenek? Nem tudtok cikket adni hozzá? Vagy legalább az elfogó nevét és akkor rákeresek én Google-ön? Nagyon érdekel a téma!
2011. ápr. 16. 20:18
 10/17 anonim ***** válasza:
újjabb tiszta világos kép az ufókról. köszönjük emese
2011. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!