Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hvg.hu/itthon/20110406_heroin_...

Hvg.hu/itthon/20110406_heroin_lefoglaltak sajnos a magyar férfi akit elfogtak hozzátartozóm :S nagyjából mire számíthat?

Figyelt kérdés

A Azt hallottam , hogy amivel elfogták anyagot Mo.-on nem illegális tartani. Hozzáértők válaszát várom! köszönöm

z lenne a kérdésem , hogy ilyen esetben ha nemzetközi akció van, és bűnösnek ítélik a gyanusított magyar felet melyik országban fog ülni, valamint bűnösség esetén melyik ország törvényei hatályosak, illetve mettől meddig bűntetik? (min hány év)


2011. ápr. 6. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel bűnszervezet ellen nyomoztak, és van könyvelési bizonyítékuk így tök mindegy hogy már kész heroint vagy csak az előkészületeket találták meg.

sokszor 10év lesz ez. valószínű ott állítják bíróság elé,ahol a legtöbb bizonyíték van ellenük.

2011. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Nagyszülő leszel, mire kiengedik.

Ez így van rendjén!

2011. ápr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kap egy 20 évet.
2011. ápr. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20-25 év körül biztos.
2011. ápr. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mo-n ha biroság elé állítják kap mondjuk 15-20 évet amiből a felét leüli. külföldön nemtudom hogy megy. de magyarországon 25 évet csak a mori bankrablásos gyilkosságért meg ilyen szintű bűnökért kapnak és ottse ténylegesen mert 20év után szabadulhatnak. tényleges életfogyt szerintem nem is létezik magyarországon vagy legalábbis csak 1-2-3 ember ül ugy
2011. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A bűn elnyeri méltó büntetését!

Miért kellet lepontozni? Tán drogbárók vagytok ti is?

2011. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én nem pontoztam le, de 21 éves vagyok uh. még szerintem nem leszek nagypapa, max 25 évet kaphat ugye, de remélem nem ténylegesen. Egyébként ő egy nagyon jó ember csak szegényt bepalizták, és közel sem mondanám drogbárónak még csak nem is dealer..

Ha esetleg valaki otthon van a témában írhatna, hogy milyenek a szlovák börtönök és melyik a "legjobb" vagyis legkevésbé rossz , és ilyenért hova kerülhet. Nem büntetett előéletű, rendőrséggel max gyorshajtás miatt volt eddig kapcsolata nem tudom ez mennyit befolyásol.

2011. ápr. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!