Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehet? Tesóm nem hisz...

Ez mi lehet? Tesóm nem hisz ilyenekbe mégis megijedtt!

Figyelt kérdés

azt mondta hogy tegnap előtt éjfél előtt, nem sokkal, mikor leült gitározni meg gépezni a szobájában, akkor kint az asztalról ledőlt az üveg. Ezt én is hallottam, mert úgy ugrottam fel mint rémálmomban...Utánna bejött miután felállította az üveget, akkor meg azt mondja, akkorát csattant a harmónika ajtó, mintha valaki szabályosan belerugna. (de viszot én azt már nem hallottam) Utánna miután kinézés után megint leült, valaki a szobája ablakán szabályosan kettőt koppintott. De fel volt húzva a redőny , látta volnak még ha este is volt az árnyékot.


szerintetek? Egy este ez mind csupa véletlen?

És mért pont vele történt mikor egyátalán nem hisz a szellemekben?


2011. máj. 6. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem csak azokkal történnek ilyen dolgok akik hisznek benne...Valószínűleg meghalt valaki a családodból vagy valaki volt a házatokba aki be vitt egy szellemet és ott ragatt nálatok.
2011. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Úgy tünik valami szellem akarja felvenni veletek a kapcsolatot. De az is lehet, hogy a tesód szórakozik veled.
2011. máj. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Szellemek nem léteznek -.- Nem történt semmi csak túldramatizáljátok az egészet...
2011. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
LOL már hogy ne léteznének? Akkor ha meghalsz mi lesz veled? Csak úgy eltűnsz?
2011. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :- ) Remélem többet nem rugdossa az ajtót, még a végén kirugja az egészet :- D
2011. máj. 6. 14:03
 6/17 anonim ***** válasza:
13:25: Miért tűnne el? Eltemetik vagy elégetik.
2011. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

13:25


Nem, ottvan a holttestem. Lélek nem létezik, ahogy pokol és menny sem.

2011. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy kopogó szellem volt, aki megijedt magátol az üvegben.
2011. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

14:41


Oké, ha nem hiszel a mennyben és a pokolban... de a saját lelkedben sem?!?

2011. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem létezik olyan, hogy lélek...ez csak egy hülye fogalom.
2011. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!