Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki tud még ilyen szellemes...

Ki tud még ilyen szellemes sztorikat?

Figyelt kérdés

mint pl:

olt egy kisfiú aki nagyon félt a sötétben és kevés barátja is volt. A szülei ezért vettek neki egy kutyát. A kisfiú mikor felébredt éjszaka mindig lelógatta a kezét a kutya meg nyalogatta. Ez így ment pár évig, majd egyik reggel nem találta a kisfiú a kutyát a szobájába, de minden tele volt vérfolttal. A vérfoltok a fürdőszobába vezettek és a kád felet fel volt akasztva és fel volt írva a kutyavérével a falra: "Honnan veszed, hogy a kutya nyalogatja a kezedet?"


2011. máj. 6. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen durvát nem,de tudok egy olyat,hogy ilyen háborús sír felé egy emlékművet építettek.Egy fényképész lefényképezte és otthon,amikor előhívta a képet,lehetett látni a képen a katonák arcát.
2011. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nyalogatta a srác kezét? Pföööjjjj! Pedofil mumus! :D
2011. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
írd be googléba h rémtörténetek -.-"
2011. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rémtörténetekre vágysz, olvasgass egy napig ezen az oldalon. Meglátod, kifog rázni a hideg.
2011. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a sztori amit elmondtál, valódi?
2011. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogyan lenne igaz
2011. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a sztorit úgy hallottam, hogy a szülei elmentek és modták neki h ha fél dugja le a kezét és a kutya megnyalja. Csöpögést hallott. Ledugta a kezét, a "kutya" megnyalta. Kiment a fürdőbe sötétben, elzárta a csapokat, de még mindig csöpögött, visszament aludni, megnyalatta a kezét, még mindig csöpögés, kimegy a konyhába, ellenőrzi a csapokat, visszamegy, felkapcsolj a lámpát, a kutya felakasztva, és a vérével felírva a falra: Nem csak a kutya tud nyalni

...

Sok ilyen van még.. pl: Két fősulis csaj együtt lakik, egy szobában. Emeletes ágyuk van. Az egyik csaj elmegy bulizni, otthon hagyja a táskáját. Visszamegy, de nem kapcsol villanyt, nem akarja a másik csajt felkelteni. Mikor hazajön a buliból, rendőrök és helyszínelők vannak náluk. Betolakszik. Látja, a barátnőjét brutálisan meggyilkolták és a falra a vérével ez van írva: Örülsz, hogy nem kapcosltál villanyt, mi?

...

Ilyne még a babás mese is, az öngyilkosok temetője ( ez nem publikus, nem a neten olvastam, mesélték)

2011. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ehhez hasonló sztorikat akkarsz akor olvasd el müller rózsa hazajáró lelkek c. könyvét ,állítólag mind igaz sztori és elég durvák...egy pár napig nem mertem aludni
2011. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
mivan már? már a szelllemek is pedofilkodnak? kemény!!
2011. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én erre csak azt írtam volna vissza:bameg muszály volt összedzsuvázni azt a retkes csempét?
2011. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!