Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemes sztorik? Láttatok...

Szellemes sztorik? Láttatok már szellet? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 16:39
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Keresőben kb. 50 ilyen kérdést találsz...
2011. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
59%
Természetesen nem láttam még szelet. A szél láthatatlan.
2011. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

jaaaaaajj, elírtam, na akkor kijavítom: szellemet

am a szél egy el, tehát: szelet.


de most szellemekről van szó

2011. aug. 26. 17:20
 4/51 Beliel ***** válasza:
58%

Itt egy szellemes sztori:


Réges régen, a tv hőskorában esténként még a nők olvastak fel esti mese gyanánt. Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utolsó pillanatban a bemondónő rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollegát kérték fel a mesemondásra.

- Szervusztok, gyerekek! - köszönt illendően az ötvenhárom éves szakállas figura. - Fecske anyó vagyok... - folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy az operatőr megbillenti a statívot a röhögéstől. A mesélő, nagydarab szakállas figura folytatta:

- ...és épp a tojásaimon ülök... - a korabeli kollegák szerint ekkor a hangosító, valamint az összes díszletes és kellékes halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a röhögéstől. Utolsónak az operatőr maradt, aki a következő mondat után hagyta el a stúdiót:

- ...és a fészekből kilóg a szép villás farkam...

2011. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
ezjó
2011. aug. 26. 17:35
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Két éves lehettem amikor a nagymamámnál aludtam aznap este haldoklott a dédnagyapám. Én az ágyon ültem amikor szóltam a nagymamámnak hogy sok idegen ember láttok a házban de a nagymamám nem látott semmit ezért csak annyit mondott hogy nincs ott senki de én akkor is mondtam hogy ott van egy néni és ott egy bácsi és sok idegen ember akkor a nagymamám is tudta hogy szellemek vannak a házban a dédnagyapám később meghalt 15 éves vagyok de még ma is tisztán emlékszek rá.
2011. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
szomorú történet...........
2011. aug. 26. 18:09
 8/51 anonim ***** válasza:
87%

velem nem régibe történt h anyum pakolta anyukája cucait amit levettel rola amikor meghalt az nap egyedül voltam itthon kimentem a nappaliba ahol voltak azok a cuccok és hirtelen megláttam a mamám szellemét nagtyon megilyetem és nem tudtam h mit csináljak sok szellemes sztorit olvastam ugy h kb majd nem leállt a szivem mikor megláttam elötte nem nagyon hittem benük de akor igen ... és azt mondta h keresem meg anyum mert valami nyag baj fog vele történni ... én hallgatam rá és nem akartam a házba maradni se ... pattantam a biciklimre mikor eszembe jutott h nem jo irányba megyek meg fordultam és tekertem anyához mikor láttam h defektet kapot a biciklie és majdnem leeset .. el mondtam neki a történetet és persze kiröhögött aztán itthon jobban elmeséltem h hol állt és mi volt rajta ... ugyan abba temeték amibe láttam és azota félek itthon lenni egyedül 12/L

Jó tudom elég röhelyes de ez van :S

2011. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim válasza:
100%

Szia!!

Én egyik éjszaka felébredtem,és az ágyam mellett egy sött árnyék szerű valami volt:O !!!

Aztán meg anyáék szobájában néztem a tévét,anyu pedig kinnt főzött a konyhában, és feküdtem az ágyon és tisztán hallottam,hogy egy női hang azt mondja: "Viki, segíts"! ugyanis Viki a nevem!!Kimentem anyához,hogy szólt-e de nem szól!! Nagyon féltem :// és még máig is többször hallottam,hogy valami/valaki a nevemet mondja!://És már itthon lenni sem akarok ..

2011. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
:/ huh, én még szerencsére nem láttam, nem hallottam szellemeket! :)én biztos depis lennék, ha velem ez előrodulna! -.-
2011. aug. 27. 13:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!