Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Árnyalak a falon. Valakinek...

Árnyalak a falon. Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kiskoromban gyakran láttam este a falon mindig ugyanott egy árnyalakot (emberi alak), ami mindig ugyanúgy mozgott. Nem féltem tőle, csak nézegettem míg el nem aludtam. Mikor anyum behívtam ő nem látott semmit. Kintről vetített árnyék se lehetett, mert a fény nem abból az irányból szűrődik be. Aztán később egy idő után már nem láttam többé.
2011. máj. 9. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kb. hány éves lehettél, és hány óra körül jelent meg neked? Mert a kor nagyon számít illetve az időpont is.
2011. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hány éves korodig láttad?

mert ha kevesebb mint 5-6 akkor azért nm látod mostmár mert megvan az 'éntudatod'. Pl. sok óvodás látja az aurát de miután lesz éntudata (kb.6 éves kortól)utána csak nagyon ritkán fordul elő hogy még ez után is képes rá.

2011. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Óvodás voltam, szóval 7 éves korom előtt volt. Azt hogy mikor azt nem tudom már, nem emlékszem:S de sötét volt már teljesen mindig olyankor.
2011. máj. 9. 17:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Én fényes nappal láttam ilyet a házunkba és 21 éves vagyok.
2011. máj. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is fényes nappal látok ilyeneket. Nemrég kezdődött ez a hóbortom, de mintha egy nagyon-nagyon halvány árnyék elmenne mellettem/előttem, sokszor még utána is nézek, hogy milyen állat szaladt el mellettem, vagy ki volt az. Aztán rájövök, hogy senki. Ez így elég hülyén hangzik, nem kell ilyen drámaian érteni, csak nem tudom máshogyan elmagyarázni. Nem hiszek a szellemekben, sem lidércekben, démonokban, szóval biztos valami füst volt :) De ki tudja...

Pedig én már 22 éves vagyok és lány, fura, hogy eddig nem tapasztaltam ilyeneket.

2011. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy sosem voltam az a képzelgős típus, nem volt jellemző rám kiskoromban sem hogy láttam volna furcsaságokat, csak ez az egy dolog volt. Anyum nem nagyon emlékszik már, de azt mondta szilárd meggyőződésem volt hogy ott van az az árnyék. Hónapokig tartott és minden este láttam. Aztán már nem.
2011. máj. 10. 18:53
 7/12 Willisz ***** válasza:

nekem votl hasonló tapasztalatom (nővéremnek is tapasztalt hasonlót )az volt hogy kint voltam náluk gépezni és hirtelen mint ha valami elsuhant volna melletem, a hálószobában valami le eset mikor közelebb mentem egy árnyékott láttam a kutyám az ablak alatt folyamatosan ugatott kimentem és meg nyugtattam aztán valami zajt hallottam megin hát kicsit féltem igy a kutyával mentembe na mind1 a lényeg mikor be mentem megin elfutott valami melletem és olyan mint ha megin egy árnyéklett volna a kutya még utána is rohant

ám ez este 10-11 nem voltak otthon nővéremék azért voltam nálluk mikor elmeséltem akkor mondta hogy ő is tapasztalt furcsaságokat

2011. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1.2.3.4.5.6. :)
2011. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
egyik ismerősömmel is ugyan ez volt... árnyakat látott a falon de kiderült, hogy mivel az utcára néz a szobája ablaka és az alsó emeleten lakot és pont bevilágít a szobájába a fény, csak az utcán mászkáló emberek árnyékát látta :) (amúgy nagyon közel van az utcához az ablaka)
2011. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Magasan lakom, ugyhogy tenyleg nem lehetett semmi mas arnyeka:) es nem mozdult a helyeröl, csak allt. Söt en ugy emlekszem azt csinalta hogy leguggolt, aztan felallt, es igy ez ismetlödött idöközönkent. Igazabol nem tudom hogy ez valami agyszülemeny lehetett e, vagy tenyleg ott volt. De az biztos hogy kiskoromban nem volt jellemzö ram hogy bekepzeljek dolgokat, ezt pedig elegge sokaig lattam.

(elnezest az ekezetek miatt)

2011. máj. 20. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!