Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Látnoki képesség. Valakinek...

Látnoki képesség. Valakinek hasonló tapasztalat? Hogy lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés

Vannak bizonyos látnoki képességeim.Vagyis nem tudom h máshogy tudnám nevezni....

A legegyszerübb dolgoktól egészen megdöbbentö dolgokig.

Pl: kö papir ollo játékban,látom,h az ellenfél mit fog mutatni ezáltal 99%ig verhetetlen vagyok.

Megérzem ha az egyik szerettemnek baja fog esni.Pl mulkor az egyik barátnöm majdnem meghalt.Elöre éreztem illetve láttam.nagyon meglepödtem magamon.

Valamint percre pontosan megtudtam modnani,h egy bizonyos ismerösöm mikor fog elidnulni vhonnan vhova...Meg hasonlo dolgok.

Ezt a "képesség" h lehet fejleszteni????

Esetleg vki hasonló tapasztalat?


2010. okt. 23. 19:54
1 2
 1/14 Jules10 válasza:
89%
Időnként Deja vu érzésem van, és utána be szokott villanni, hogy ezt egyszer már megálmodtam. A fejlesztés nem tudom, hogyan működik, de érdekes lehet...
2010. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A kő papír ollón kívül anya mindet tudja de elég durván...

én az agykontrollt mondanám

2010. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen foglalkoztam már azzal is csak a tanfolyamok nekem nagyon drágák :S
2010. okt. 25. 22:29
 4/14 anonim ***** válasza:

szia!


A fejlesztésre rengeteg módszer és játék van.

Majdnem minden megfelelő amelynek a kimenetele a szerencsén múlik pl dobókocka dobálás kártyalapok húzása ha eltaléltad az egyik kupacra teszed ha nem a másikba, aztán lehet meditáció útján elmélyülni s figyelni picit koncentrálni a kérdéses képességre , kicsit módosult állapotban talán tisztűbban jönnek a képek érzések.

E mellett ajánlani tudok minden olyan lehetőséget, élethelyzetet amiben megnyilvánul a szerencse meg a vletlen vagy legalábbis nem egyértelmű a végkifejlet.


pl. ha kártyázol valakikkel valakivel próbáld megsaccolni hogy mit fog rakni a másik vagy ki fogja nyerni a partit .

(passziánsz, römi, póker) mindegyik jó erre.


ott van még a dobókocka amivel rengeteg játékot ki lehet találni de elég ha csa magad dobálod.


A lényeg hogy játéknak ofgd fel mert ezen képeesség fejlesztése megkíván egyfajta könnyű felfogást hogy ne legyen a kényszerhelyzet miatt frusztrációd. És zárd ki a teljesítménykényszert is mert az is csak gát.


Emellet tudnék javasolni néhány jósmódszert amely szorosan kapcsolódik az intuicióhoz. Ezek által egy teljesen más sziontet is bebarangolhatsz a jóslás terén s tudtaosan is hasznodra lesz no meg tudat alatt is kezelhetőbbé válnak a képességeid.


az első az inga, egyszerű igen nem válaszokat kell feltenni és ha megszabod neki az irányt , pl jobbra.ballra igen fel-le nem, megkapod a válaszokat


a második a tarot: bonyolultabb kérdésekre kapsz bonyolultabb válaszokat de megvan az az előnye hogy jobban részese vagy a szimbólumrendszerek által.


a harmadiklépés mely a leginkább hasonlít a megérzéshez az alátótükör: ez egy kisebb vagy nagyobb sötét terület , olvass utána sokfajtája van, de a leghasznosabb s leginkább közvetlenebb módszer s ezzel együtt a legnehezebb is.

ennél te magad vagy a rendszer minden jóslat benned jelenik meg a te elméd rendszere szerint így ehhez nagymértékű önismeretre lesz szükséged. De ez az utolsó lépés s szerintem megéri a fáradságot. amellett ehhez nem kel eszköz s kikerülheted a laikusok s szkeptikusok idióta kérdéseit.


jó gyakorlás s sok sikert.


Ui: a harmadik módszer nehézsége mellett sok veszélyt is tartogat így azzal csak akkor próbálkozz ha az önismeret megvan anélkül pontatlan lesz az értelmezés és így maga a jóslat is.

2010. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo mellett a voksom! "Turaztasd" a kepessegedet! Nagyon sok hasznat veheted a jovoben.
2010. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha elszívsz egy zöldet, az garantáltan kiterjeszti a képességeidet.
2010. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
ugyanúgy vagyok mint az első válaszoló!
2010. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
első és utolsó! én nem úgy vagyok, hogy megáélmodtam, hanem hogy egy másik idősíkon átéltem. tudnám mondani a következő "jelenetet"..
2010. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, előtted írtam, én úgy vagyok vele hogy álmodok valamit aztán felkelek 2-3 percig emlékszek rá, majd semmi.. bekövetkezik és le esik, hogy mi történt.
2010. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

A kő, papír, olló játékhoz nem kellenek látnoki képességek. Én is meg tudom mondani, hogy ki mit fog mutatni, pedig nem látnok vagyok, csupán látom a szeméből, a mozdulatából, egyszerűen látszik az egész emberen, hogy mire készül. Ez szimpla megfigyelőképesség.


A szeretteivel és ismerőseivel kapcsolatban mindenkinek vannak megérzései, ez egy átlagos dolog, nem valami különlegesség.


Az utolsóhoz nem tudok hozzászólni, nem is értem pontosan, hogy gondolod. Ránézel az órára, és azt mondod, hogy: "Jé, Judit már 5 perce elindult a kozmetikusához"?


Pedig nem hitetlenkedő vagyok, csak ebben rettentő nagy belemagyarázást érzek.

2010. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!